Christelijke Gymnastiek-Vereeniging „Wilhelmina". A. G. V. „Excelsior". Algemeen Militair Tehuis. Tehuis voor Militairen. Amersf. Postduivenvereeniging „De Snelpost". Oranjevereeniging. Vereeniging „Leusderkwartier". Vereeniging voor Kinderwerktuinen. Nederlandsche Vereeniging van Postzegelverzamelaars. Nederlandsche Reisvereeniging. Amersfoortsche Schietvereeniging „Prins Hendrik". Afdeeling der Chr. Jongem.-Vereeniging. J. B. Grootendorst, Voorzitter; W. L. de Gans, Secretaris. J. J. v. d. Linde, Voorz.-Directeur; H. Fliek Jr., Verhoevenstraat 16, Secre taris; J. van Dijkhuizen, Penningmeester. Oefenzaal ..R.H.B.S." Maandags: 6.308 uur voor dames, 89.30 uur voor heeren. Dinsdags: 58 uur adsp. jongens. Woensdag: 1.304.30 uur adsp. jongens en meisjes 510 jaar. Vrijdags; 78.30 uur meisjes, 8.3010 uur heeren. Kortegracht. Dr. R. Miedema, Voorzitter; G. J. de Nooij, Secretaris; J. Dammes, Penning meester; G. A. J. de Bruijn, Concierge-Administrateur. Lange Beekstraat 28. F. Wesseling, Voorzitter; L. Been, Secretaris; Ds. J. Pannebakker, L. C, Beynen, Penningmeester; Dr. B. Keulen; M. Smallegange, Huisvader. J. Maassen, Voorzitter; A. Waanders, le Secretaris-Penningmeester, J. v. Eldert, 2e Secretaris. C. van Zweeden, Voorzitter; G. W. Willemsen, Schimmelpenninckkade 6, Secretaris; D. Meester, Penningmeester. H, P. J. Kole, Voorzitter; J. F. Pieters, Secretaris; H. A. van Dijk, Pen ningmeester. Mr. Dr. M. Tydeman, Voorzitter; T. Boer, Secretaris; A. Pot, Penningm. Afdeeling Amersfoort. A. J. Valewink, Voorzitter en Sectiehoofd; J. Cramer, Secretaris; A. C. R. O. Leinweber, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. J. Sinnige, Voorzitter; A. Pot, Secretaris; Mej. N. J. Smits, Penningmeesteresse; G. J. Slothouwer, G. A. L. Spelberg. Stoovestraat 19. A. E. Blok, Voorzitter; W. Ruitenberg, Secretaris, Weverssingel 18; R. J. van Ruijven, Penningmeester, J. Kleber, 2e Voorzitter; M. A. v. Bemmel ,2e Secretaris; K. Ipenburg, Commissaris. 58

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 62