Amersfoortsche IJsverceniging. Amersfoortsche Kegelbond. Kegelclub „Gooi Hout". Schaakclub „Amersfoort". Amersfoortsche Bad- en Zweminrichting. PATROONS-, WERKLIEDENVEREENIGINGEN, VAKORGANISATIES, ENZ. Schietvcreeniging „Wilhelmina". D. van Buuren, Voorzitter; J. A. Uding, Secretaris-Penningmeester, Arnhem- scheweg 99; D. P. Brandsen, D. Soetekouw, vacature, commissarissen. J. Kooiman, Voorzitter; M. D. J. Gerritsen, Secretaris; J. J. A. Aghina, Penningmeester; E. van Vollenhoven. C. G. Beltraan, H. Beenhakker, P Kamm, Commissarissen; L. Pezie, Direct., G. J. Wichman, Admin. Jos. Okhuijsen, Voorzitter; B. J. Kraal, Secretaris; Penningm. J. v. d. Bosch, Voorzitter; W. Romkes, Secretaris; P. Leenknegt, Penningm. Kegelclub „Val Om". W. v. d. Donker, Voorzitter; J. W. Sparenburg, Secretaris; H. J. W. Fortuin, Penningmeester. Dr. R. v. d. Velde, Voorzitter; J. Poller, Secretaris, Leusderweg 240; C. G. M. A. van Nieuwenhuizen, Penningmeester, Korte Bergstraat 4. Vergadert elken Donderdagavond van 812 uur in Lunchroom ,,Princesse Utrechtschestraat 49. Licht-, Lucht- en Zonnebaden. Ondernemer: L. Pezie. Dames Zwemtijden: Maandag, Dinsdag, Donderdag, Vrijdag van 10 v.m. 1.15 n.m. Woensdag en Zaterdag 10 v.m.12.30 n.m. en van 1.30 2.30 n.m. Heeren Zwemtijden: Maandag, Dinsdag, Donderdag en Vrijdag 6.309.30 v.m. en van 24.30 n.m. Woensdag 6.309.30 v.m. en van 35 n.m. Zaterdag 6.309.30 v.m. en van 35. n.m. Avond-zwemtijd 56 n.m. 9.1510 v.m. speciale zwemlessen voor dames. Nederlandsche Bond van Boekdrukkerijen. (District Amersfoort e.o.). G. J. van Amerongen, Voorzitter; H. R. Krul, Secretaris-Penningmeester; Emil J. Mooij en B. Kramer, Commissarissen. Amersfoortsche Vereeniging van Boekhandelaren. G. J. Slothouwer, Voorzitter; F. A. Tulp, Langestraat 65a, Secretaris; H. Elzenaar, Penningmeester. Vereeniging van Patroons in het Heerenkleedingbedrijf, L. Houbaer, Voorzitter; H. H. Kollmann, Secretaris; P. E. Rintel, Penning meester. Amersfoortsche Bakkerspatroonsvereeniging. C. van Ommeren, Voorzitter; P. Koning, Vice-Voorzitter; W. C. Ramselaar, Secretaris; G. Kroes, 2e Secretaris; C. A. Stoove, Penningmeester. 59

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 63