MODERNE VAKVEREENIGINGEN. Nederlandsche Aanneraers Bond. Afdeeling Amersfoort. H. L. van Eijbergen, Voorzitter; Joh. v. Keulen, 2e Voorzitter; W. Ruiten- berg (firma W. en F. Ruitenberg), Secretaris; C. Boeschoten, 2e Secretaris; M. v. Hoogevest, Penningmeester. Patroonsvereeniging voor de Bouwbedrijven voor Amersfoort en Omstreken. W. van Gent, Voorzitter; J. A. Engel, Secretaris; K. Schimmel, Penningm. Vereeniging van Mineraalwaterfabrikanten en Bierhandelaren. Hilversum en Omstreken. Vacature, Voorzitter; J. G. Nordeman, Weesp, Secretaris; Th. Jansen, Baarn, Penningmeester. Bond van Electrotechnische Werkgevers. B. Schooleman, Voorzitter; L. A. van Rije, Secretaris; J. Landman, te Soest, Penningmeester. Bond van Rijwielherstellers in Nederland. A. M. den Heijer, Langestraat 86, Secretaris. R.K. Bond van Bouwpatroons. Afdeeling Amersfoort. A. C. Beijer, Voorzitter; H. van Keulen, Secretaris; H. J. B. Lensing, Pen ningmeester. R.K. Kruideniersvereeniging voor Amersfoort en Omstreken. H. v. Valkenhoef v. Rossem, Voorzitster; J. H. Elferink, Secretaris; J. Beek- man, Penningmeester. R.K. Bond van Handelaren in Manufacturen en aanverwante vakken „St. Willebrordus". G. A. Luycx, Langestraat 49, Secretaris. AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Amersfoortsche Bestuurdersbond. J. W. Polder, Voorzitter; H. Kroon, Miereveldstraat 15. Secretaris; W. F. Racke, Penningmeester; J. de Mots, A. W. Jansen, J. B. Wevers, A. A. Meyer, J. Timmerman, T. Hartlooper. Centrale Nederlandsche Ambtenaarsbond. J. Muilwijk, Voorzitter; A. W. Vervloet, Hoogeweg 203, Secretaris; F. van Haneghem, Ranonkelstraat 98, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Bakkers en Suikerbewerkers. J. Timmerman, Voorzitter; G. Govaert, Irisstraat 36, Secretaris; P. van Min- nen, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bouwarbeidersbond. J. de Mots, Voorzitter; J. H. Botterweg, Jan Steenstraat 9, Secretaris; W. S. du Pree, Penningmeester. 60

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 64