Nederlandsche Vereeniging van Fabrieksarbeiders. M. Glavimans, Voorzitter; J. v. d. Berg, Gasthuislaan 49, Secretaris; J. Leijsma, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Handels- en Kantoorbedienden. A. P. Scholte, Voorzitter; T. Hartlooper, Scheltusstraat 6, Secretaris; J. Hulst, Penningmeester. Nederlandsche Bond van Mannelijke en Vrouwelijke Arbeiders in de Kleedingindustrie en aanverwante vakken. A. Maas, Voorzitter; J. de Valk, P. Potterstraat 76, Secretaris, D. Dielessen. Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Metaalbewerkersbond. C. H. Cornelissen, Voorzitter; K. A. Rijnders, Secretaris-Penningmeester, Weltevreden 17. Algemeene Nederlandsche Bond van Meubelmakers, Behangers en aanverwante vakken. C. Schild, Voorzitter; R. Waijenberg, Verhoevenstraat 85, Secretaris; B. Seegers, Penningmeester. Bond van Nederlandsche Onderwijzers. T. Boer, Voorzitter; G. A. v. Mechelen, 2e Voorzitter; A. vanWijngaarden. Javastra'at 2, Secretaris; W. v. d. Maat, Penningmeester. Nederlandsche Bond van Werklieden in Overheidsdienst. J. Eppenga, Voorzitter; L. Koops, Crocusstraat 18, Secretaris; M. Lak, Pen ningmeester. Nederlandsche Schildersgezellenbond. B. Achterbergh, Voorzitter; J. Mol, Nicasiusstraat 25, Secretaris; K. Stam, Penningmeestei Nederlandsche Sigarenmakers- en Tabaksbewerkerbond. A. W. Jansen, Voorzitter; C. Christ, Rozenstraat 43, Secretaris; A. M. Bot- tenburg, Penningmeester. Nederlandsche Bond van Arbeiders (sters) in de Slagers- en aanverwante bedrijven. J. W. Polder, Voorzitter; A. v. Eldert, Assenraadtstraat 21, Secretaris; A. Koele, Penningmeester. Nederlandsche Vereeniging van Spoor- en Tramwegpersoneel. W. F. Racke, Voorzitter; H. Fremouw, Soesterweg 179, Secretaris; A. A. Meijer, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Stratenmakersbond. Joh. v. d. Pol, Voorzitter; J. Dunk, Leusderweg 1183, Secretaris-Penningm. Algemeene Nederlandsche Stukadoorsbond. J. Schouten, Voorzitter; H. F. Meijer, Frans Halsstraat 40, Secretaris; C. de Gans, Penningmeester. Algemeene Nederl. Bond van Textielarbeiders ,,De Eendracht A. Snijdtrs, Rootselaarstraat 23, Voorzitter; J. v. d. Biezen, Secretaris; J. Berendse, Penningmeester. 61

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 65