CHRISTEL. VAK- EN WERKLIEDENVEREENIGINGEN. Centrale Bond van Transportarbeiders. Voorzitter (vacature); P. van Nus, Kleine Spui 22 4, Secretaris; Ph. Veenen- daal, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Typografen Bond. H. Kroon, Voorzitter; H. J. van Wandelen, Tulpstraat 10, Secretaris; W. Arentzen, Penningmeester. Arbeiders Jeugdcentrale. G. van Wijland, Voorzitter; L. Hofland, St. Anfridusstraat 20, Secretaris; M. van Ingen, Penningmeester. Vereeniging tot Stichting ,,Eigen Gebouw". J. Muilwijk, Voorzitter; J. van Doorn, Zonnebloemstraat 52, Secretaris- Penningmeester. Bureau voor Arbeidsrecht Amersfoortschen Bestuurdersbond. Ambtenaar: J. Mebius Wzn.; Commissie van Toezicht: G. v. Wijland, B. Noordewier, J. de Mots. Spreekuur van den ambtenaar; Elke Vrijdagavond van 89 uur in de O. L. School, Lange Beekstraat. (AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Christelijke Besturenbond. P. Graaff, Voorzitter; H. Palfenier, M. Withoosstraat 14, Secretaris; C. de Bruin, Stellingwerfstraat 38, Penningmeester. Christelijk Bureau voor Arbeidsrecht. J. C. de Bruin, Voorzitter; H. Burger, Van Mechelenstraat 16, Secretaris; H. Palfenier, Penningmeester; Mr. L. Stadig, Rechtskundig Adviseur. Het bureau verleent rechtskundig advies en bijstand aan arbeiders der aan- gesloten vereenigingen. Telefoon 855. Nederlandsch Werklieden Verbond „Patrimonium". Afdeeling Amersfoort. P. Ros, Voorzitter; G. van Plateringen, Hellestraat 89, Secretaris; W. Vetkamp, Penningmeester; W. v. d. Water, 2e Voorzitter; J. Priem, 2e Secre taris; J. van Gent, 2e Penningmeester; D. Meester, P. Graaff, A. Hollander, Bestuursleden. Christelijk Nationale Werkmansbond. Dj. A. G. v. d. Heide, Voorzitter; L. Th. van Zwol, Arnhemscheweg 30a, Secretaris; G. van Tellingen, Nieuwe weg 1, Penningmeester. Prot. Christ. Bond van Spoor- en Trampersoneel. A. v. d. Burg, Voorzitter; W. H. van Dijk, Stellingwerfstraat 30, Secretaris; G. Nieuburg, Bonifaciusstraat 18, Penningmeester. Nederlandsch Christelijke Bond van Bouwvakarbeiders. J. C. de Bruin, Voorzitter, J. H. Voortman, Secretaris, Havik 27; J. v. Gent, Penningmeester. 62

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 66