Christelijke Metaalbewerkersbond. J. H. Veenendaal, Voorzitter; N. Versteeg, Secretaris; E. Kip, Leusderweg 74, Penningmeester. Christelijke Bond van Fabrieks-, Transport- en Havenarbeiders. L. Stafleu, Voorzitter; A. J. Schiedon, Leliestraat 23, Secretaris; G. van den Berg, Pothstraat 20, Penningmeester. Christelijke Bond van Meubelmakers en Stoffeerders. H. Priem, Voorzitter; G. van Amerongen, Nieuwstraat 20, Secretaris; P. Schutter, Penningmeester, Gerard Doustraat 8. Christelijke Bond van Sigaren- en Tabaksbewerkers, J. Rijkeboer, Voorzitter; J. de Valk, Gasthuislaan 73, Secretaris; M. v. Heerd, Heiligenbergerweg 29, Penningmeester. Nederl. Christelijke Grafische Bond. H. Palfenier, Voorzitter; A. A. Waanders, Leliestraat 47, Secretaris; P. C. Alewijn, Leusderweg 81, Penningmeester. Christelijke Bakkersgezellenbond. Voorzitter; P. Mochel, J. Steenstraat 7, Secretaris; J. Bakkenes, Gasthuislaan 31, Penningmeester. Nationale Christen Onderofficieren Vereeniging. Afdeeling Amersfoort. J. van Mourik, adjudant onderoff.-schrijver, Voorzitter; P. Hartwich, serg. 16 R. I., Snouckaertlaan 36, Secretaris. Het secretariaat van het Hoofdbestuur is mede te Amersfoort, Bergstraat 17. Secretaris J. van Mourik. Christelijke Bond van kijks- en Gemeente-Ambtenaren. Y. Pars, Voorzitter; J. G. v. d. Linden, Westsingel 19, Secretaris; R. de Ronden, Penningmeester. Ned. Vereeniging van Christelijke Kantoor- en Handelsbedienden. L. G. Kamp, Voorzitter; A. Reeders, Heiligenbergerweg 91, Secretaris; J. Stuurop, Nieuwstraat 28, Penningmeester. Christelijke Bond van Textielarbeiders. W. Wouterse, Voorzitter; J. Boon, Aldegondestraat 20, Secretaris; J. de Goede, Penningmeester. Chr. Bond van Personeel in Publieken Dienst. G. van Plateringen, Voorzitter; K. van Soeren, Secretaris, Narcisstraat 59; C. v. d. Craats, Penningmeester; J. van Rooije, 2e Voorzitter; H. v. d. Kamp, 2e Secretaris. Chr. Bond van P. T. en T. personeel „Door Plicht tot Recht". P. v. d. Bovenkamp, Voorzitter; R. Veenendaal, Secretaris; B. Term a at, Penningmeester. 63

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 67