Amersfoortsche Huisartsenvereeniging. Ned. Bond van Gemeente Ambtenaren. Bond van Ambtenaren in dienst bij de Nederl. Spoorwegen. Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius". Nederlandsche Bond van Technici. Algem. Bond van Politiepersoneel in Nederland. R.K. Bouwvakarbeidersbond „St. Joseph". A. Laseur, Voorzitter, B. Bekker, Kruiskamp 64, Secretaris; G. Bokkers, Penningmeester. Spaarkas der R.K. Werkliedenvereeniging. W. v. Koelen, Voorzitter; J. van Empelen, Weverssingel 27, Secretaris; M. van Groenestein, Penningmeester. Retraite-penning der R.K. Werkliedenvereeniging. W. van Koelen, Voorzitter; W. G. Klomp, Muurhuizen 125b, Secretaris; J. Tuithof, Penningmeester. Roomsche Garde. H. Peters, Voorzitter; G. W. Baan, W. van Mechelenstraat 29, Secretaris; J. Zwart, Penningmeester. Jonge Werkman. Parochie H. Franc. Xaverius. W. C. Pijpers, Voorzitter; A. v. d. Last, Walikersteeg 32, le Secretaris; C. Dijkhuis, 2e Secretaris; A. de Winter, le Penningmeester; J. v. Keeken, 2e Penningmeester. Parochie H. Henricus. Parochie O. L. Vr. Hemelvaart. Kapelaan Beltman, Voorzitter; C. Willem- sen, Leusderweg, Secretaris; C. Tondeur, Penningmeester. Parochie H. Ansfridus. N. Coster, Voorzitter; B. van Munster, Nicasiusstraat, Secretaris; G. Pijpers, Penningmeester. B. J. van Enst, Voorzitter; M. Kamerling, Secretaris. Onderafdeeling Amersfoort. C. Kiippers, Voorzitter; J. van Huyzen, Secretaris. Afdeeling Amersfoort. A. Heisterborg, Voorzitter; J. J. Heppener. Parallelweg 22, Secretaris; H. van Wessem, Penningmeester. F. J. P. M. de Meulder, Voorzitter; A. C. J. Kok, Secretaris; P. J. M. Elings, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. C. Albregt, Voorzitter; H. P. J. Kohle, Vice-Voorzitter; W. v. Schoone- veld, Ostadeplein 15, Secretaris; J. Wagener, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. J. v. d. Bunt, Voorzitter; J. Dijkhorst, 2e Voorzitter; H. Jonker, Aldegonde- straat 51, Secretaris; G. Lagerwij, 2e Secretaris; A. Spierings, Penning meester; J. Sterkenburg, 2e Penningmeester. 65 IIMl

Adresboeken Amersfoort | 1926 | | pagina 69