GEMEENTE AMERSFOORT Zielenaantal op 1 Januari 1928: 36637. Oppervlakte der Gemeente: 2350 H.A. Gemeentebestuur. Gemeenteraad (aantal leden 23). Secretarie. Tel. 15 en 406. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burgemeester; Wethouders: J. J. Thien, C. Rui- tenberg en N. Vels Heijn. Werkverdeeling en spreekuur van het College van Burgemeester en Wet houders: De Burgemeester is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werk- zaamheden betreffende Politie, Brandweer, Algemeene Zaken, Keuringsdienst van Vee en Vleesch en Slachthuis en Wetgeving en is in den regel voor het publiek ten Gemeentehuize te spreken des Woensdags en Zaterdags van iedere week van des voormiddags 10 tot 12 uur. De Wethouder N. Vels Heijn is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende Gasfabriek, Waterleiding, Electriciteitsbedrijf, Openbare Reiniging en Ontsmetting en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken uitsluitend ten Gemeentehuize des Dinsdags van iedere week van des voormiddags 10 tot 11 uur. De Wethouder C. Ruitenberg is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende Openbare Werken, Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf en Maatschappelijk Werk en is omtrent die zaken in den regel voor het publiek te spreken uitsluitend ten Gemeentehuize des Dinsdags en Vrijdags van iedere week van des voormiddags 10 tot 11 uur. De Wethouder J. J. Thien, is in het bijzonder belast met de voorbereiding der werkzaamheden betreffende Financien, Grondbedrijf en Onderwijs en is om trent die zaken in den regel voor het publiek te spreken uitsluitend ten Ge meentehuize des Zaterdags van iedere week des middags 12 uur. De gemeente-secretaris is in den regel voor het publiek te spreken ten Gemeentehuize (kamer no. 10) op elken werkdag van des voormiddags 1012 uur. S. B. Boas (V.B.), Ir. B. A. Verheij (V.B.) P. Graaff (A.R.), J. fi_van Lonkhuijzen (A.R.), Mr. L. Stadig_ (A.R.), N. Vels jieijn (A.R.) C. W. C. G. Hehenkamp (R.K.), A. F. van Beurden (R.K.), S. Kraan (R.K.), G. J. Noordman (R.K.), A. J. Spiekerigann (R.K.), J. J. Thien"(R.K.) H. Van Galen L^st (C.H.), N. Nieuwenhuijsen (C.H.), C. E. van Koetgveld (C.H.) DMuibsijk (S.D.A.P.), B. Noordewier (S.D.A.P.), J. Overggm (S.D.A.P.), J. W. Polder (S.D.A.P.), D. J. Rekke (S.D.A.P.), H. Fremouw (S.D.A.P,) Ant Hofkamp (V.D.), C. Ruitenberg (V.D.) K. Kaan Jz., Secretaris. De verschillende bureau's zijn voor het publiek geopend iederen werkdag van des voormiddags 8.30 tot des namiddags 3 uur. Zaterdags van des voor middags 8.30 tot des namiddags 1 uur. 1

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 13