Gemeenteontvanger. Tel. 15 en 406. Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Gemeenteboden. Raadscommissie's. Ambtenaren: J. A. C. Spoel, commies, chef der afd.; P. van Hemmen, adj.- commies 2e klas; A. F. van Haselende Vries, klerk; Mej. H. de Graaf, klerk. Bureau Westsingel 42. Betalingen kunnen geschieden op Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag van voorm. 9 tot nam. 1 uur, Zaterdags van voorm. 9 tot 11 uur. Betalingen kunnen ook per giro geschieden op no. 50461. D. J. van de Garde, ontvanger; D. Berends, ambtenaar ten kantore gem.- ontvanger; J. de Groot, deurwaarder; E. van Yken, ontv. vuur-, haven- en tongeld aan de Eembrug. W. Jorissen, C. Ruitenberg, N. Vels Heijn, J. Hofland, R. Groenveld, P. J. de Groot en H. Th. de Jong. H. A. van Zwieten, concierge Raadhuis; E. van Wijland, bode; G. P. Kroes, ass. bode. Commissie van Wetgeving. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burg., Voorzitter; J. Muilwijk, Mr. L. Stadig, S. B. Boas en A. J. Spiekermann, leden; Mr. W. van den Bijtel, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: C. W. C. G. Hehenkamp, H. van Galen Last. Commissie van bijstand voor de Bedrijven. N. Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter; S. Kraan, J. H. van Lonkhuijsen, B. f Noordewier, G. J. Noordman, leden; A. Over, commies ter Secretarie, Secre taris. Plaatsvervangende leden: D. J. Rekke, C. E. van Koetsveld. Commissie van bijstand voor Openbare Werken, Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf. C. Ruitenberg, Wethouder, Voorzitter; J. Overeem, Ir. B. A. Verheij, H. v. Galen Last, G. J. Noordman, P. Graaff, leden; J. Bloemink, comm. ter Secre tarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: B. Noordewier, A. J. Spieker mann. Commissie van bijstand voor de Financien. J. J. Thien, Wethouder, Voorzitter: Mr. L. Stadig, S. B. Boas, B. Noorde wier en A. F. van Beurden, leden; K. Kaan Jz., Secretaris. Plaatsvervan gende leden: G. J. Noordman en N. van Nieuwenhuijsen. Commissie van bijstand voor den Reinigings- en Ontsmettingsdienst. N. Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter; N. Nieuwenhuijsen, J. W. Polder, Ant. Hofkamp, C. W. C. G. Hehenkamp, leden; Advis. lid T. van Daal; A. Over, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. Over eem en C. E, van Koetsveld. Commissie van bijstand voor den Keuringsdienst van vee en vleesch. Mr. J. C. Graaf v. Randwijck, Burgemeester. Voorzitter; J. W. Polder, S. Kraan, Ant. Hofkamp, N. Nieuwenhuijsen, leden, A. Over, comm. ter Secre tarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: P. Graaff en H. Fremouw. Commissie van bijstand voor het Onderwijs. J. J. Thien, Wethouder, Voorzitter; Mr. L. Stadig, Ir. B. A. Verheij, H. van Galen Last, J, Muilwijk, leden; J. G. van Dreumel, comm. chef ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden A. F. van Beurden en S. B. Boas. 3

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 15