Commissie van Toezicht voor de Arbeidsbeurs. Armwezen. Gemeentelijke Geneeskundige dienst. Dienst Openbare Werken, Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf. Schattings-commissie. Inspecteur Directe Belastingen C. M. Cremer, Voorzitter; T. van Daal, J. van Wessum, H. Noorman en J. Overeem, leden. Scheidsgerecht. P. Zwart, Voorzitter, A. ter Cock, plaatsvervangend voorzitter, A. Hollander, H. Kroon, Dj. A. G. v. d. Heide, leden. H. Noorman, H. v. Koelen, W. E. Volk, J. v. d. Werf, plaatsvervangende leden. Mr. W. v. d. Bijtel, commies ter Secretarie, Secretaris. J. Bloemink, commies ter Secretarie, plaatsvervangend Secretaris. College van Curatoren. (Zie hoofdstuk Onderwijs.) Commissie van toezicht op het Middelbaar Onderwijs; Commissie van toezicht op de Handelsdag- en Handelsavondschool; Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs; Commissie van toezicht Voorbereidend Onderwijs; Com missie tot Wering van Schoolverzuim. (Zie Hoofdstuk Onderwijs). (Zie Arbeidsbeurs). Burgerlijk Armbestuur. Mr. S. van t Eind, Voorzitter; A. J. Spiekermann, Mevr. C .C. Schreuder Nijland, H. Noorman, J. Overeem, S. Kraan, J. J. van Beek, leden; Mej. H. Muller, Secretaresse; A. F. L. van Hengel, armverzorger. Bureau Achter Davidshof 2. Telefoon 406. Directeur Dr. M. van der Hoeve. Gemeente geneesheeren Dr. H. H. E. Morren en Dr. H. W. Schreuder. Schoolarts Dr. M. van der Hoeve. School- verpleegster Mevr. Zr. C. G. Wilten-van Essen. Bureau Achter Davidshof 2 (boven). Telefoon 406. Bureau Openbare Werken geopend elken werkdag van 8.30 tot 12 en van I.30 tot 5 uur. Zaterdags tot 1 uur. Bureau Bouw- en Woningtoezicht geopend elken werkdag s morqens van 9 tot 11 uur. Bureau Woningbedrijf geopend den eersten Dinsdag van elke maand des namiddags van 1.30 tot 4.30. Directeur: C. G. Beltman. Personeel Openbare Werkeni J. van Loenen, technisch Hoofdambtenaar plaatsvervangend Directeur, J. Pot- hoven, technisch ambtenaar le kl. gebouwen. D. van Schooneveld Sr., tech nisch ambtenaar le kl. wegen en waterwerken. Ch. Albregt, technisch ambte naar le kl. voor Grondbedrijf. H. Jansen, Opziener plantsoenen. B. Elzenaar, magazijnmeesterP. J. Wytenburg, klerk. Mej. H. Hendriks, typiste. G. van Plateringen, concierge. A. J. Valewink, havenmeester. S. van Kalveen, klok- kenist. J. Boelhout, lichtwachter Eemmond. C. W. Hoi, sluiswachter. T. v. de Ham, bewaarder begraafplaatsen, G. v. d. Pijpekamp, aanplakker, J. Ploegs- ma, tijd. opzichter-teekenaar, Rest. O. L. Vr. Toren. C. van Schooneveld Jr., 4

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 16