Bureau voor Maatschappelijk Werk. Arbeidsbemiddeling, Werkloosheidsverzekering en Armwezen. Commissie van Toezicht op de Arbeidsbeurs. Gemeentelijke Reinigings- en Ontsmettingsdienst. Gemeente Bedrijven. Telefoon 65. Centrale Boekhouding voor de Gemeente Bedrijven. (C.B.) 5 tijd. opzichter-teekenaar. B. B. Brouwer, tijd. waterb. opzichter. D. F. Romeijn, tijd. opzichter-teekenaar. F. C. J. Brand, tijd. opz.,teekenaar A. Pastoor, tijd. opz.-teekenaar. J. Hoogbruin, tijd. opzichter-teekenaar. Fl. v. Doom, tijd. Wa terb. opzichter-teekenaar. Personeel Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf. H. J. J. Radstake, Hoofdinspecteur, plaatsvervangend Directeur. A. J. van den Tol, inspecteur. Kapteyn, inspecteur. A. J. de Wilde, inspecteur in algem. dienst en marktmeester. J. Wagener, opzichter in tijdelijken dienst. A. Eelsingh, H. van der Leeuw, klerken. Mej. J. v. d. Meulen, woninginspectrice. J. Jekel, bode-huurophaler. Mej. S. C. des Tombe, tijd. huurophaalster. Achter Davidshof 2. Tel. 15 en 406. Voor Arbeidsbemiddeling en Werkloosheidsverzekering is het bureau geopend iederen werkdag 's morgens van 8.3012.30; n.m. van 23 uur. 's Maandags en 's Vrijdags bovendien van 6.307.30 uur. Voor Armwezen is het bureau geopend van 1011 en van 23 uur. Mej. H. Muller, commies-chef, directrice Arbeidsbeurs en secretaresse Burg. Armbestuur; G. van Wijland, adj. commies le klas; C. Tuithof, adj. commies 2e klas; Mej. H. E. H. Heerma van Voss, adj. comm. le klas; Mej. J. J. C. Wernas, klerk; C. J. Vermeij, klerk; J. de Vries, klerk looper; J. Krijkamp, klerk looper. C. Ruitenberg, Voorzitter; B. Noordewier, Plaatsv. Voorzitter; Leden-werk- gevers: P. van Veen, P. J. Hamers, H. L. v. Eijbergen; Plaatsverv. leden werkgevers: S. van Vollenhoven, W. v. Gent, L. Eijsink. Leden werk- nemers; J. Overeem; J. Chr. de Bruin; S. Kraan. Plaatsverv. leden werk- nemers: C. Wijnen; H. Kroon; J. A. Jagers. Kantoor Muurhuizen 106. Telefoon 234. Geopend van 8.3012 uur en van 1.305 uur nam. Voor den Ontsmettings dienst na kantooruren Telefoon 157 en 279. H. Beenhakker, directeur; P. Schreuder, opzichter le klas, Mej. J. Riksen. klerke. Barak voor besmettelijke ziekten Arnhemscheweg (achter Kinderzorg), Telefoon 372. Gasfabriek, Waterleiding, Electr. Bedrijf. E. E. van Rhijn, Directeur; M. Gelder, technisch hoofdambtenaar, P. C. Sonius, chef Electriciteits Bedrijf; W. F. Biihrmann, gasmeester, tevens maga- zijnmeester; A. W. Vervloet, hoofdmachinist bij de Waterleiding; J. B. Denis, techn. ambtenaar le klasse (Gasf. en Water); M. G. Cleton, adjunct-gas- meester; J. Nijhuis, Adjunct-gasmeester; H. Slager, Adjunct-Gasmeester d.d. techn. ambtenaar 2e klasse; G. A. te Riele, technisch ambtenaar 2e klasse (Electr. Bedrijf); H. Apeldoorn, techn. klerk; H. J. Appel, portier. Kantoor: Gaslaan 3. Telefoon 65. Chef-boekhouder: W. Froger; adjunct chef-boekhouder: M. Th. J. van Wessum.

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 17