Politie. Havenpolitie. Openbaar Slachthuis en de Keuringsdienst van vee en vleesch. Begraafplaatsen. Rijksbelastingen. Administratie der Directe Belastingen, Invoerrechten en accijnzen. facturen, galanterieen, ijzerwaren enz., enz.; ook is daar de Botermarkt; op het Havik de bloemen-, planten-, zaad- en boomenmarkt; op de Groenmarkt en Appelmarkt fruit, groenten, aardappelen enz., enz. Jaarmarkten (kermis) worden niet meer gehouden. Paardenmarkt op den 3en Maandag voor Paschen (halfvastenmarkt)op Donderdag na Paschen (Paaschmarkt), op 20 Augustus, doch als die op Zon- dag valt, alsdan een dag daarna (St. Bartholomeusmarkt)op 17 October, doch als die op Zondag valt, alsdan een dag te voren (St. Gallenmarkt); deze markten worden op de Beestenmarkt gehouden. Hoofdbureau Utrechtschestraat 53. Tel. 6. Politieposthuizen: bij de Kamppoort Hoogeweg 2, Tel. 532; Soesterweg 185, Tel. 121 en Utrechtscheweg 172, Tel. 296. A. Nijhoff, commissaris; M. A. E. Seeuwen, hoofdinspecteur; D. P. van Rooyen en A. Losekoot, inspecteurs; Jhr. A. M. C. Mollerus, adjunct-inspec- teur; G. van der Horst, brig.-majoor. A. J. Valewink, havenmeester tevens scheepsmeter volgens den IJk. E. van IJken, brugwachter aan de Eembrug bij Baarn. Tel. 615. Nijverheidsstraat 29, Telefoon 1041. W. H. v. Haselen, Directeur; W. van Wijhe, N. van Klaveren, G. W. Koelman, Keurmeesters-opzichters; G. v. d. Velden, klerk; S. J. Booms, Hoofdmachinist. Bureau geopend van 7.3012 uur v.m. en 1.304.30 uur n.m. s Zaterdags van 7.30^12 uur. Tijdens de uren dat het Bureau gesloten is, zich aan te melden bij den dienst- doenden keurmeester-opzichter. (Eventueel dienstwoning.) Algemeene Begraafplaatsen aan den Soesterweg en in het Plantsoen West, bewaarder T. van den Ham. R.K. begraafplaats aan den Utrechtscheweg, opzichter G. A. van Drie. Ned. Isr. begraafplaats aan den Soesterweg (sleutel te vragen aan perceel Soesterweg 126). Inspectie: Gebouw Plantsoen No. 8. Concierge: J. M. Maters. C. M. Cremer, inspecteur, (Kamer 8); J. Tichelman, toegevoegd inspecteur; A. F. van Walt Meijer, adj.-inspecteur. F. Gouma, chef de bureau; L. C. Huls, adjunct-commies; A. Abbing, adj.-com mies; Mej. D. van Bruggen, Mej. J. van Sull, J. W. Hopman, H. van Schalm, Rijksklerken;. W. F. Navis, part, klerk. Kantoor geopend van 8.3012.30 en 1.305.30. Ontvangkantoor: Gebouw Zuidsingel No. 45. Concierge E. van Ooijen. G. W. Worst, ontvanger; S. R. Nijenhuis, kassier; J. van Gelder, M. J. P. Eijke, adjunct-commiezen; S. Hageman, W. L. H. Nagel, J. Jonkman, J. P. M. 7

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 19