Gcmeentelijke Middelbare Handelsschool met 4-jarigen cursus en Hoogere Handelsschool met 2-jarigen cursus. Gemeentelijke Middelbare Handelsavondschool met 3-jarigen cursus. Ambachtsschool voor Amersfoort en Omstreken (3-jarige cursus). Avondcursus voor Voorbereidend Middelbaar Technisch Onderwijs, verbonden aan de Ambachtsschool. Avond-Vak- en Vakteekenschool (theoretisch onderwijs) (met 5-jarigen cursus). J. Vollema, Fransche taal en Letterkunde; A. P. H. J. van Weezel Errens, Handteekenen; J. van der Weij, Handelswetensch.; E. A. Struijkenkamp, amanuensis; K. van Dijkhuizen, concierge. De Directeur is te spreken voor schoolzaken uitsluitend in het schoolgebouw, buiten de vacanties, in den regel des Maandags en Donderdags, van 1.30 tot 2.30. Gebouw Hellestraat 87. Telefoon 15 en 406. Commissie van Toezichtt G. P. A. L. te Leuken, Voorzitter; A. J. Spiekermann, H. A. M. van Poppel, J. Stuurop, T. Hartlooper, penninqmeester, A. Das, J. J. Polderman, W. Wijk Jr., H. N. de Haan.. Toegevoegd secretaresse: Mej. Mr. L. G. A. Bolleman. J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; J. H. Holscher, plaatsvervangend Directeur, Staats en Handelswetensch. en Nederl. Correspondentie; J. M. Baarslag, Engelsche taal, letterk. en Corresp.; B. Hylkema, Fransche taal, letterk. en Corresp.; G. C. A. Mulder, Duitsche taal, letterk. en Corresp.; Mej. A. M. C. van de Werfhorst, Fransche taal; Mevr. J. H. W. Nieboer- Feringa, Natuurwetenschappen; J. H. Ronhaar, Aardrijksk. en Geschiedenis; J. van der Weij, Handelswetenschappen en Duitsche taal; J. G. P. r.ammPnQ Wiskunde; P. L. van Dam, Teekenen, Schoonschrijven, Machineschrijven en Stenografie; M. Braunberger, Lich. Oefening. Gebouw Hellestraat 87. Telefoon 15 en 406. J. Peper, Directeur, Handelswetenschappen; H. Wanningen, plaatsverv. Direc teur, Handelswetenschappen; G. C. A. Mulder, Duitsche taal en Corresp.; H. F. Hefting, id.; J. M. Baarslag, Engelsche taal en Corresp., Mevr. Goedhart- Mees, id., B. Hylkema, Fransche taal en Corresp.; A. J. Huijskens, Nederl. taal en Corresp.; P. L. van Dam, Stenografie en Machineschrijven. Spreekuur van den Directeur voor Handelsdag- en avondschool: Maandag van 23, Dinsdag van 7—8 en Zaterdag van 1011. Leusderweg 34 en 36. Tel. 255. Dagel. Bestuur: Ds. J. Visser, Voorzitter; Ir. C. G. Beltman, Onder-Voorzitter- j. van der Horst, Secretaris; vacature Penningm.; J. J. Wesseling Jr., Directeur. Leusderweg 34 en 36. Tel. 255. J. J. Wesseling Jr., Directeur. Leusderweg 3436. J. J. Wesseling Jr., Directeur. 10

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 22