LAGER ONDERWIJS. Inspectie. Rijkskweekschool voor Onderwijzers en Onderwijzeressen. Commissie van Toezicht Lager Onderwijs. Commissie tot wering van Schoolverzuim. Openbare Lagere Scholen. BIJZONDERE SCHOLEN. Christ. Nat. Scholen voor L.O. en U.L.O. U. L. O. School, Leusderweg 30. 11 L. W. van Loon, Inspecteur van het Lager Onderwijs in de inspectie Amers- foort. Bureau: J. v. Oldenb. laan 16. Tel. 426. Spreekuur Zaterdag nam. 2-4 uur. Heerenstraat 4. Afdeeling A (4-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof (vervangend directeur); A. Roo- zendaal; E. van Dijk; Mejuffr. Docta H. L. Groot; A. Veen; I. Veen. Mevrouw A. W. v. Doorn-Stienstra. GodsdienstleerarenDr. R. Miedema; Ds. K. den Hollander; Kapelaan J. H. Beltman. Afdeeling B (hoofdactestudie; 2-j. cursus). H. O. B. Blijdenstijn, directeur; E. Kruithof, vervangend dir.; A. Roozen- daal; E. van Dijk; T. P. de Jongh; H. Ronhaar. Concierge: Th. W. Tommel, Breestraat 21. Spreekuur van den directeur, buiten de vacanties, elken Woensdag van 13 uur, in het schoolgebouw. J. P. van Buytenen, Voorzitter; G. A. L. Spelberg, Onder-Voorzitter; F. Boerwinkel, T. Boer, Mevr. Landman-Janse, Vacature, D. H. Huijgen, Mej. C. ten Bosch, B. H. Kuiper, Mevr. J. E. van den Berg; G. van Dreumel, Secretaris ,niet-lid). I- H. Veenkamp, Voorzitter; H. Kroon, J. van Dorssen, B. Schooleman, J. Haarsma, J. v. d. Werff, H. Graansma, H. Kuilman; T. Boer, secretaris. Coninckstraat 80, hoofd F. Faber; Lange Beekstraat 3, hoofd W. C. Ooster- man; Lange Beekstraat 3, hoofd K. Westerbeek; Puntenburgerlaan 49, hoofd vacature; Oude Soesterweg 80, hoofd W. J. F. A. Ribberink; Leusderweg 235, hoofd A. Besteman; Plantsoen-Zuid 2, (Meisjesschool), hoofd Mej. J. C. R. Klaassen: Heerenstraat 4, hoofd A. Ritsma; Wijersstraat 23 (school met opleidingsklassen)hoofd W. Kiel; Vondellaan 18 (school met op- leidingsklassenhoofd A. Elzinga; Westsingel 45 (school voor buitengewoon Lager Onderwijs), hoofd B. J. Groenevelt; Puntenburgerlaan 49 (school voor het centraal 7e en 8e leerjaar), hoofd T. Beverloo; Leusderweg 30 (U.L.O.- school), hoofd G. A. L. Spelberg. Schoolbestuur: N. Vels Heyn, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Penningmeester; Mr. L. Stadig, Secretaris. Hoofd: H. Jansen.

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 23