Lagere Scholen. Gabrie Mehenschool. Pensionaat „St. Louis". R.K. Jongensschool voor U.L.O. R.-K. Jongensschool voor de St. Henricusparochie. R.-K. Jongensscholen. R.-K. Jongensschool. R.-K. Jongensschool. R.-K. Meisjesscholen. R.-K. Kweekschool St. Agnes. Fr. van Blankenheymstraat 33, Hoofd H. Radix; J. van Dieststraat 2, Hoofd H. Thijs; Miereveldstraat 72, Hoofd J. van de Rotte; Rozenstraat 14, Hoofd J. H. Veenkamp; Kruiskamp (tijdelijk Coninckstraat)Hoofd B. van der Kolk. School der Ned. Herv. Gemeente. Groote Haag 23. Ds. K. den Hollander, Voorzitter; S. Knoppers, Secretaris; W. Froger, Pen- ningmeester; L. Keemink, Hoofd. R.-K. Kostschool voor jongens. L. O. en Handelscursus. Utrechtscheweg 228. Br. Philibertus Overste. Westsingel. Opleiding voor M.U.L.O.-diploma A en B. G. H. Baake, hoofd, Beekensteinsche laan 20. Paulus Borstraat 30 (St. Gerardus Majellaschool). Bestuur: Pastoor H. J. B. Engbers, T. T. T. Calon, A. Stalenhoef, J. J. Ihien, J. H. van den Hengel, J. P. van Buijtenen, hoofd. Schimmelpenninckkade en -straat. Bestuur: Deken L. A. F. X. Fock, Pastoor C. Hartman, J. van Dijk, H. B. ortmann, H. Kroes, P. J. Hamers, G. P. A. L. Te Leuken. Adres van den Secretaris-penningmeester: J. v. Dijk, 't Zand 25. De twee scholen staan onder leiding der Eerwaarde Fraters van 't St. Toris- huis, Weverssingel 7. Breestraat 18. Adres: 't Zand 33. A. J. Thannhauser, hoofd. Secretaris van het R. K. Schoolbestuur: Johs. v. Dijk, t Zand 25. Van Mamixlaan 53, (St. Anfridusschool). J. H. J. Schoenmaker, hoofd. Muurhuizen 45 en 49b, Paulus Borstraat 43, Tollenslaan 2. Onderwijs wordt gegeven door zusters van Onze Lieve Vrouw. Heerenstraat lb. 12

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 24