R.-K. Pensionaat voor Meisjcs. Amersfoortsche Schoolvereeniging. Schoolvereeniging „Pallas Athene". Amersfoortsche Industrie- en Huishoudschool. VOORBEREIDEND ONDERWIJS. Gemeentelijke Voorbereidende School. Voorbereidende Montessorischool. Anna Paulownabewaarschool. Hervormde Bewaarschool „Bethel". R.-K. Frobelschool. Zuidsingel 38. Schoolgebouw J. van Oldenbarneveltlaan 23. Dr. L. F. de Beaufort, Voorzitter; Dr. J. F. B. van Hasselt, Vice-Voorzitter; Ir. J. Ph. Korthals Altes, Secretaris, J. F. de With, Penningmeester. Directeur en Hoofd van school B de heer H. J. Veldhoen. School A Hoofd de heer J. H. Krudde. School Heinsiuslaan 1 Ir. B. A. Verheij, Voorzitter; P. F. S. Kamm, Secretaris; J. H. Bolt, leider der school. Beekensteinschelaan 37, Tel. 268. Mej. C. J. ten Bosch, directrice. Commissie van Toezicht: Mevr. Belonje, voorz., Mevr. Dr. M. A. Spaander- Duijvis, ondervoorzitster; H. Langendonk, wnd. Secretaris; Mevr. Veldkamp en A. Veen, leden. Beekensteinschelaan 39a. Mej. T. van der Werff, hoofd. le onderwijzeres aangesteld tijdelijk, Mej. Sj. Buma. Heinsiuslaan 3. Chr. Eggink, Voorzitter; A. R. Veenstra, Secretaris; Mevr. Verhey—Rombach, Penningmeesteresse; Leidster Mej. P. Schroder. Zuidsingel 1 Bestuur; H. C. van Dam, Voorzitter; J. Knoppers, Penningmeester; J. v. d. Horst, Secretaris; J. G. Kleber, T. v. Daal. M. M. de Graaf, Hoofdonderwijzeres, A. de Graaf, onderwijzeres. Eemstraat 99b. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter, J. Tuithof, Secretaris, Mej. H. J. P. v. Voorst Vader, Penningmeestres; Mej. A. A. Raebel, hoofd. Muurhuizen 43a. Mej. A. M. v. Doom, hoofd 13

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 25