R.-K. Bcwaarschool B. R.-K. Kostelooze Bewaarschool C. R.-K. Frobelschool. Muziekschool der Mij. tot bevordering der Toonkunst. Amersfoortsche Muziekschool. V olkszangschool. Volksuniversiteit. Tel. 363. Orthopaedische (heilgymnastische) Schoolcursus. Instituut voor Lichamelijke Opvoeding. Copieer- en Type-inrichting „Spido". Dans Instituut. Nederl. Montessori Vereeniging, Afd. Amersfoort. Muurhuizen 45. Mej. G. E. Th. Pijpers, hoofd. Schoutensteeg 2b. Mej. H. G. Beekman, hoofd. Tollenslaan 4. Hoofd E. M. Tijdink. Krommestraat 58. Commissie van Beheer: Drs. L. Leopold, W. Meyer, Mevr. M. Gerlachvan Rhijn. Willem Meyer, directeur; Mej. H. J. F. Mezger, Mej. H. A. Smit, Mevr. M. Cramer—Heyligers, Willem Meyer, Charles van der Meer, H. W. Ram- selaar, leeraren essen Directeur A. J. C. Mooy, Pr. Julianalaan 7. Willem Meyer, directeur; C. A. Heunks, B. A. H. v. Ruyven, onderwijzers. Dr. R. Miedema, Pred. Rem. Gem., Voorzitter; J. Mebius Wzn., Lid Prov. Staten, Secr.-Penn., Utrechtscheweg 255; G. van den Burg, Organist; Ds. K. den Hollander, Pred. Herv. Gem.; Dr. Ph. H. Peyrot, Rector Gymnasium; 1 A ,®n' Directeur -De Eembode", Wethouder; W. H. E. Vrijdag. Luit - Kol. Veld-art. Behandeling van zwakke, lichamelijk achterlijke, slecht ontwikkelde kinderen. otoringen in bouw, houding en functie, voetgebreken, beroepsongevallen. J. G. bnouck, heilgymnast., Leider, t Laantje 4. Tel. 610. 't Laantje 4. Inrichting voor Gymnastiek, Heilgymnastiek en Massage. J. C. Snouck, leeraar gymnastiek M. O. Directrice Mej. H. C. C. de Jager, Hof 10, Tel. 867. Achter de Arnhemschepoortwal No. 20, 22 en 24. Tel. 989. Th. P. A. Klaassen, Directeur. Ch. Eggink, Voorzitter; A. R. Veenstra, Secretaris. 14

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 26