Internationale Stichting Pallas Athene, Ned. Afd. Centraal Bureau Pallas Athene. Volksonderwijs, Afd. Amersfoort. Vereeniging voor M.U.L.O. Vereeniging van Hoof den van Scholen. Comite voor de Openbare School. Afd. Amersfoort en Omstreken van de Nederlandsche Vereeni ging tot bevordering van het onderwijs in Handenarbeid. Centrale Ouderraad te Amersfoort. KANTONGERECHT. H. Dufour, Dordrecht, Penningmeester. J. H. Bolt, Amersfoort; P. Bor, Apeldoorn; N. Dufour, Dordrecht. F. Wesseling, Voorzitter; G. A. L. Spelberg, Secretaris; A. Veen, Pen ningmeester. G. A. L. Spelberg, Voorzitter; A. Pot, Secretaris-Penningmeester. A. Besteman, Voorzitter; A. Ritsma, Secretaris; J. W. Kiel. Penningmeester. A. van Wijngaarden, le Voorzitter; F. Wesseling, 2e Voorzitter; A. Tempel, Secretaris-penningmeester. A. B. van der Klein, Voorzitter; D. Huygen, Secretaris; Mej. M. C. E. Beck, Penningmeesteresse; J. Mebius, W. van Dam. Het Dagelijksch Bestuur bestaat uit de heeren: D. Mulder, le Voorzitter, J. M. W. D. Visser, 2e Voorzitter, J. P. M. Korving, le Secretaris, H. P. J. Kole, 2e Secretaris en G. W. Gijsbertse, Penningmeester, benevens de leden Mevr. S. M. A. Bruyel-Blanken en de heer I. J. Kreupeling. Als adviseurs zijn toege- voegd de heeren F. Faber en H. Kuilman, resp. namens de Vereeniging van Hoofden van Scholen en namens den Bond van Ned. Ond. Zuidsingel 45. Amersfoort, Baarn, Barneveld, Bunschoten. Eemnes, Hoevelaken, Hoogland, Leusden, Maarn, Renswoude, Scherpenzeel, Soest, Stoutenburg en Wouden- berg. Kantonrechter: Mr. W. van Son. Plaatsvervangers: Mr. R. P. van der Mark, Mr. J. K. H. de Beaufort Mr Dr. M. Tydeman, Mr. J. A. A. H. de Beaufort, Mr. L. Stadiq. Griffier: Mr. C. H. van Dam. Ambtenaren van het Openbaar Ministerie: Mrs. G. J. B. van der Dussen en L. D. Zijlstra. Waarnemende griffiers: J. G. Prins, rijksklerk ter griffie le klas, Mej E Kuyters, rijksklerk ter griffie 2e klas. Deurwaarder: D. de Groot. - Burgerlijke Zaken. Zittingsdagen: Maandag 10 uur Extra Judicieel, 11 uur Judicieel. Woensdag 10 uur, Strafzaken. Griffie geopend op Werkdagen van 9—12 en 1—4 uur, Zaterdag van 912 uur. 15

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 27