Mitrailleur Peloton: Administrateur lste half Regt. Huzaren. Staf IVe Artillerie-Brigade. Staf 5e Regiment Veld-Artillerie. Bureau der Genie. Politie-troepen. Militair Hospitaal. Commandant: le Luitenant B. A. de Veer. Kapitein der Mil. Adm. K. W. de Jong; 2e Luit. der Mil. Adm. B. van den Bosch, toegevoegd. Commandant: Kolonel Jhr. W. Roell; Majoor toegevoegd G. Doorman; Majoor voor Speciale Diensten C. C. Pels Rijcken; Kapitein voor Speciale Diensten J. van der Meulen; Eerste-Luitenant-Adjudant L. C. Onderstal. Commandant: Luitenant-Kolonel I. Bessem; Majoor-Hoofdinstructeur: Jhr. D. Mollerus; Kapitein-Adjudant: W. J. Rijkens; Kapiteins voor Speciale Diensten: J. M. de Kruijff en J. L. van Dam; Luitenant voor Speciale Diensten: J. H. Couzy; Kapitein der Mil. Administrate: P. F. Kamm. le Schoolbatterij. Commandant: Kapitein J. van Rooij; le Luitenant G. J. Verweij. 2e Schoolbatterij. Commandant: Kapitein J. W. de Koff; le Luitenant: B. J. Momma; 2e Luite nant M. J. van der Hoog. 3e Schoolbatterij. Commandant: Kapitein T. Ziedses Des Plantes; le Luitenant N. J. Zijlstra; le Luitenant J. A. W. Uylenberg. 2e Stormschool. Commandant: Kapitein J. W. de Koff; le Luitenant: B. J. Momma; 2e Luite nant B. A. Sjoerdsma. Bureelgebouw aan de Flierbeek. Kazerne Bereden Wapens. Telef. 357. Eerstaanwezend-Ingenieur: Kapitein der Genie P. W. Scharroo; Kapitein der Genie E. C. W. A. Geuze; le Luitenant der Genie G. van Houweninge; le Luit. der Genie J. \V Fris; Opzichter van Fortificatien der le klasse J. Oosters; Opz. van Fortificatien der 2e klasse J. L. Plasman, Technisch Ambtenaar le klasse J. H. Lambermon; Tech. Ambt. le klasse J. M. van der Ros; Techn Ambtenaar 2e klasse P. C. Melis; Schrijver J. P. Diersmann. Afdeelings-commandant: W. Wilschut, le Luitenant. Hoogeweg 70. Chef: Dirigeerend Officier van Gezondheid 3e klasse T. K. Fortuin; Officier van Gezondheid le klasse H. F. van Wessem; Officieren van Gezondheid 2e klasse: A. ten Bruggencate, H. G. Boswijk, Th. Nieuwenhuis; Dirigeerend Mi litair Apotheker 3e klasse D. G. J. Bolten; Administrateur H. A. Thiemann 18

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 30