Standplaatsen van bijbrievenbussen. MIDDELEN VAN VERVOER. Spoor- en Tramwegen. Nederlandsche Spoorwegen. W agenwerkplaats. BINNENLAND Telegrammen. Tot en met 10 woorden50 cent1) Daarboven voor eike 5 woorden meer 10 cent Boven 50 woorden voor elke 10 woorden meer10 cent Locaal tarief40 cent Kleine Koppel 12 (pakhuis v. Gerritsen), Puntenburgerlaan 39, Dahliastraat 6, Soesterweg 141, Van Asch van Wijckstraat (hoek Smallepad), Korte Berg- straat (hoek Snouckaertlaan), Utrechtscheweg 63, Utrechtscheweg (Rust- oord), Frisia (Borgesiuslaan)Emmalaan (tegenover Vondellaan), Vondel- laan (hoek Pieter Bothlaan), Leusderweg 216, Infanteriekazerne (aan de hoofdpoort), Utrechtschestraat hoek Varkensmarkt, Einde Arnhemschestraat bij ingang Amicitia, Prinses Julianaplein t.o. Aldegondestraat, Hendrik van Viandenstraat (bij de brug), Heiligenbergerweg 41, Kazerne Bereden Wapens, Karnp 92, Groote Sint Jansstraat (hoek Kamp), Methorststraat 19, Bloemen- dalschestraat (bij de poort), Groote Koppel (hoek Schimraelpenninckstraat), 't Zand 37, Stationsplein (station), Perron station, Birkhoven, Barchman Wuytierslaan 196a, Sint Louis, Rijksopvoedingsgesticht, Oud Leusden (hotel), Arnhemscheweg 135. Postzegeldepots zijn gevestigd bij; H. L. Voskuil, Soesterweg 96, Wed. Mel- lema, Prinses Julianaplein 4, A. de Haay, Leusderweg 175, Lorje's Boekhandel, Utrechtscheweg 63 en Mevr. van Epen-Murray, Borgesiuslaan 41. Ir. D. B. Streefkerk, Chef der Wagenwerkplaats; R. Koerselman, Eerste Chef de Bureau; J. van Doorneveld, K. M. Enter, Bureau-referenten; J. J. Westen- dorp, J. P. Boender, D. J. M. Boode, Commiezen; C. P. Merrelaar, J. A. Kok, W. Ouwerkerk, A. van den Burg, J. F. Sieraal, P. C. Broekmeyer, F. Pels, Mej. W. F. Peeters, Bureel-Ambtenaren; W. Veldhuizen, Schrijver; A. J. ten Geuzendam, Werkmeester 2e klasse; D. Terpstra, Opzichter-teekenaar; L. Lans, J. W. van der Gang, Bazen le klasse; J. Beyer, Bode. Tractie Districts-Bureau. G. van Hille, Ingenieur der Tractie; IJ. H. Kalt, Ingenieur le klasse; W. H. de Bruyn Kops, Ingenieur 2e klasse; S. W. Bokma de Boer, Techn.- ambtenaar; J. J. Donath, Eerste Chef de Bureau; H. Eskes, Bureau-Referent; F. W. A. I. Morel, J. F. Entrop, H. J, D. Welling, L. van Dijk, J. Deetman, commiezen; F. W. J. Sijbel, F. A. Toonen, comm.titulairs; C. van Winters- wijk, L. H, Wijnia, Bureelambtenaren; Mej. N. J. L. Boender, schrijfster; D. C. v. d. Hoef, looper. Dienst van Weg en Werken. Ir. F. M. Beunke, Ingenieur v. d. weg; H. C. L. v. d. Wilt, hoofdbouwkun- dige; A. M. A. Schuts, chef de bureau; A. J. Roggeveen, bureau-referent; G v Gelder, W. de Beste, M. C. Smit, A. F. v. Hamersveld, T. F. J. H. Coenders, commiezen; J. A. Goedknegt, J. te Kulve, J. G. Hulshof, bureelambtenaren; H. J. Rouwenhorst, H. Meurs, opzichters-teekenaar. Inspectiebureau V ervoer. J. E. de Bruyne, Inspecteur v. h. Vervoer; Ir. W. J. Berdenis van Berlekom, 22 Bericht van ontvangst is cent bij de ter post bezorging van een stuk en 30 ct. indien op een later tijdstip gevraagd. Navragen omtrent aangeteekende stukken, waardezendingen en post- pakketten30 cent

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 34