Auto-besteldienst op BaarnHilversum B A ARN - HILVERSUM GEBR. VAN WEGEN (voorheen Fakkeldij) Heemstralaan 41 BAARN Telefoon No. 142 Bestelhuis te Amersfoort: Hartman, Appelmarkt, Telefoon 683 Concurreerende tarieven - Spoedige aflevering Bunschoten en Spakenburgs H. v. d. Twillaart, per adres Wed. Eijbergen, Bloemendal 27, Dinsdags en Vrijdags half drie. Bunschoten en Spakenburgt bode J. Baas, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Dinsdags, Donderdags en Vrijdags 3 uur. Bussum en Laren: bode G. v. d. Wiel, per adres R. Pothoven, Lieve Vrou- wenstraat 21, Vrijdags 1 uur. Bussum; bode v. Bremen, bestelhuis Stadsherberg, Beestenmarkt, Dinsdags en Vrijdags 3 uur. Doorn: F. Koetsier, Hellestraat 12a, Dinsdags en Vrijdags 3 uur. Driebergen: bode Esmeijer, per adres Hotel Jens, Utrechtschestraat 20, Vrij dags 6 uur. Ede-Arnhem: bode M. Willemse, per adres Kamp 47, 's Maandags en 's Woensdags 2.30 uur. Eemnes: bode C. v. d. Wardt, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Vrijdags 3 uur. Hamersveld: bode G. Hoogland, per adres Wed. J. C. Beitler, Beestenmarkt 10, Vrijdags 11 uur. Hamersveld: bode J. Zwanenburg, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Maan- dag, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag 12 uur. Harderwijk: bode C. Schreuder, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Dins- dag en Vrijdag 3 uur. Hoevelaken: bode G. Heikamp, per adres Kamp 42, dagelijks 11 uur. Hoogland: bode W. Verhoef, per adres Wed. Eijbergen, Bloemendal 27, dagelijks 12 uur. Hilversum: bode Gebr. v. Wegen, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Maan- dag, Woensdag en Vrijdag 3 uur. Leusden: zie Hamersveld. Nijkerk, Putten en Harderwijk: bode van Beek, per adres T. v. Schaik, Achter 't Oude Stadhuis 1, Dinsdags en Vrijdags 1 uur. Nijkerk, Putten en Harderwijk: bode J. Ruiter, per adres Hoksbergen, Zeven- huizen 1, Dinsdags en Vrijdags 4 uur. Nijkerk: Bode G. Boone, per adres Hartman, Appelmarkt 18, Dinsdags, Woensdag, Vrijdag en Zaterdag 4 uur. Soest: bode R. Haagen, per adres Jordense, Appelmarkt lb, dagelijks 3 uur. Soest en Soestdijk; bode van 't Net, Dinsdags en Vrijdags 2 uur, standplaats L. Vrouwe Kerkhof. 26

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 38