Gereformeerde Kerk in Hersteld Kerkverband. Christ. Gereformeerde Kerk. Vrije Gereformeerde Kerk. Herst. Apost. Gemeente in de eenheid der Apostelen. Apostolische Kerk. Nederl. Israelietische Gemeente. R.K. Parochie „Onze Lieve Vrouwe Hemelvaart". R.K. Parochie van den Heiligen Franciscus Xaverius. R.K. Parochie van den Heiligen Henricus. R.K. Parochie van den Heiligen Ansfridus. Oud-Katholieke Gemeente. Kerkgebouw Appelweg 15. Adm.-adres van de Kerkeraad: Joh. H. van Kerkhof, Utrechtscheweg 259. Kerkgebouw Willem van Mechelenstraat 6. G. Salomons, Predikant. Muurhuizen 53b. G. v. Dijkhuizen, G. Veen, Ouderlingen; G. J. J. Nieburg, D. van de Kamp, Diakenen. Gebouw Eben Haezer, Muurhuizen 139b. Kerkgebouw Joannes van Dieststraat 6. Adres H. Meester, Hellestraat 7. Synagoge Drieringensteeg 2. J. van Dam, voorzanger en leeraar, S. B. Boas, voorzitter, J. van Dam, secre- taris, E. Beem, Penningmeester. Kerk Langegracht 37. L. A. F. X. Fock, Deken en Pastoor. B. Warndorff en H. Beltman, kapelaans. Kerk 't Zand 29. Pastorie t Zand 31. C. Hartman, Pastoor; W. J. Tempelman, H. J. J. M. van Straelen, kapelaans, J. J. Brouwer, kapelaan en Maj. Aalm. Kerk Paulus Borstraat 41. H. J. B. Engbers, Pastoor. J. H. Streppel, kapelaan. Kerk Jacob Catslaan 26b. P. J. M. Sandkuyl, Pastoor, J. Groothuis, kapelaan. t Zand 15 A. Prof. A. Rinkel, Pastoor. Kerk- en Armbestuur: Prof. A. Rinkel, voorzitter, C. J. van Beek, Secretaris, Th. G. de Jager. Organist: J. Kerkhoff. 29

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 41