GEZONDHEIDSDIENST EN MA AT SCH APPELIJK WERK. Inspecteurs van de Volksgezondheid. Gezondheidscommissie. Nederlandsche Roode Kruis, Afd. Amersfoort. Vereeniging „Amersfoortsche Transport Colonne". Transport Colonne van de Afd. Amersfoort van het Ned. Roode Kruis. Vereeniging Dames Helpsters Afdeeling. Besmettelijke Ziekten. Dr. J. Th. Terburgh Jr., hoofdinspecteur, standplaats 's-Gravenhage; Dr. J. J. Th. Doijer, inspecteur te Hilversum. Artsenijbereidkunst, Warenwet en voor de zaken rakende de hygiene van bodem, water en iucht. Dr. J. B. M. Coebergh, hoofdinspecteur, standplaats 's-Gravenhage, voorloo- pig wonende te Utrecht; Dr. C. L. de Fouw, inspecteur voor de toepassing van de Warenwet, standplaats Amsterdam. V olkshuisvesting. H. van der Kan, hoofdinspecteur, standplaats 's-Gravenhage; D. E. Wentink, inspecteur, standplaats Driebergen. Vleeschkeuringswet. Dr. H. C. L. E. Berger, hoofdinspecteur, standplaats s-Gravenhage; S. Dou- ma, inspecteur, standplaats Amersfoort. Hygiene van het kind en de bestrijding van de tuberculose. Mej. Chr. Bader, arts, inspectrice, standplaats voorloopig te Arnhem. Drankbestrijding. B. de Breij, inspecteur, standplaats 's-Gravenhage. Dr. H. W Schreuder, voorzitter-lid; W. A. van den Bovenkamp, W. G. Klomp, G. A. L. Spelberg, Ir. F. M. van Veen, H. Noorman, Mr. Dr. M. Tydeman, leden; A. M. E. des Tombe, secretaris. Ds. J. Visser, Voorzitter; Mej. J. G. Nonkes, Secretaresse; J. P. Dumont, Penningmeester: Dr. J. Aghina, H. C. A. v. d. Pol, Dr. G. A. Prins, L. Ram- selaar, damesplaats vacant. D. Ockhuizen, Voorzitter; J. Th. Tommel, Secretaris; J. v. d. Pijpekamp, Pen ningmeester; K. Ipenburg, C. de Gans, bestuursleden. Dr J. Aghina, verantw. leider, sectie-commandant. W. F. Groenhuizen, D. Ockhuizen, K. Ipenburg, H. C, A. v. d. Pol, L. Ramselaar, Groepscomman- danten. Mej. J. G. Nonkes, Presidente; Mej. M. Verhey, Secretaresse; Mej. N. Neven, Penningmeesteresse. 30

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 42