Woningbouw stichting „St. Ansfridus". Woningbouwvereeniging „Goed Wonen". Maatschappij tot Nut van 't Algemeen. Nederlandsch Spaarbankbureau. Nutsspaarbank. R.K. Spaarbank. Amersfoortsch Drankweer Comite. Ned. Ver. tot afschaffing van alcoholhoudende dranken. Interparochiaal Kruisverbond St. Franciscus Xaverius. Propagandaclub „Leo XIII", onderafd. Ned. Vereeniging van Geheelonthouders onder Spoor- en Tramwegpersoneel (S. O. V.) Int. Orde van Goede Tempelieren. Ned. Bond van Abstinent Studeerenden. F. L. Laporte, Voorzitter; G. J. Noordman, Secretaris; Mej. J. M. C de Haan, Inspectrice; Ir. L. B. Huijgen, J. Nefkens, Ir. A. G. J. M. Mercx. J. van Doom, Voorzitter; H. G. Huslage, Secretaris. Dr. R. Miedema, Voorzitter; Mevr. M. Liefrinck-Baart de la Faille, Secre- taresse; E. Kruithof, Penningmeester. Het gezinslidmaatschap bedraagt f 5.per jaar. v. Persijnstraat 10, Tel. 463. G. H. Kolff, Directeur. Utrechtscheweg 1. B. J. van Enst, Voorzitter; F. J. van Grasstek, Onder-Voorzitter; C J F Frins, Secretaris; H. C. van Dam, S. B. van Delden, P. A. J. Blom, S. B. Boas, J. Bonk, E. J. Diddens, leden; A. Sellemans, Directeur. Breestraat bij de Langegracht. L. Houbaer, Voorzitter, C. Jorna, Secretaris; J. G. Meeuwsen, Penningm. J. Dammes, Voorzitter; L. E. M. Klaar, Secretaris, Westerstraat 56; H Buse Penningmeester. Ds. F. Kuiper, Voorzitter, L. E. M. Klaar, secretaris; A. de Wit Ir Pen ningmeester. J. Haarsma, Van Bemmelstraat 84, Secretaris. C. Tuithof, voorzitter, P. Lorijn, secretaris; C. v. Empelen, penningmeester. J. Dammes, Voorz., L. Koops, 2e Voorz., H. Westerhof, Secr.-Penningm. M. van Bokhorst, Voorzitter; R. Hoogeveen, Secretaris, L. Nicasiusstraat 25- J. Kenes, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. Ah Bochove, Voorz.; Ger. v. Ouwerkerk, Bisschopsweg 119, Secretaresse; Kinze Kylstra, Penningm. 33

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 45