Reclasseeringsvereeniging voor Amersfoort en Omstreken. Vereeniging van den H. Vincentius van Paulo. Ver. „Liefdewerk voor Voogdij- en Kinderbescherming" te Amersfoort. Voogdijraad, Fonds tot aanmoediging en ondersteuning van den Gewapenden Dienst in de Nederlanden. Amersfoortsche Reddings-Brigade. GENEESKUNDIGEN. L. A. Luycx, waarnemend Voorzitter; Ds. A. F. L. van Hengel, Secretaris; Mr. A. de Jong, Penningmeester; Mr. J. H. Scheurer en Mr. E. H. Bergsma, Led en. Bijzondere liefdewerken. Kinderbescherming. Bibliotheek. Kleeding en ligging. Ambachtsleerlingen. Bijzondere Raad: L. J. Luycx, President; P. J. HamerS, Vice-President; B. T. Bremer, Secretaris; A. F. Batenburg, Penningmeester. Conferentie van O. L. Vrouw Hemelvaart: J. G. A. Meeuwsen, President; H. B. Fortmann, Vice-President; F. J. Willenborg. Secretaris; F. J. Vcrwer, Penningmeester. Conferentie van St. Franciscus Xaverius: Herm. Kroes, President; C. J. Visser, Vice-President; J. H. Verheij, Secretaris; H. J. B. Lensing, Pen ningmeester. Conferentie van St. Henricusi B. Brom, President; F. Kamerbeek, Vice-Pre sident; G. Boekenoogen, Secretaris; B. A. Berendsen, Penningmeester. Conferentie van St. Ansfridus: J. Nefkens, President; E. L. Lammerts, Vice- President; J. B. Lubberts, Secretaris; H. J. C. Venings, Penningmeester. Mr. D. P. Hamers, Voorzitter; C. W. C. G. Hehenkamp, Onder-Voorzitter; A. J. Spiekermann, Secretaris; M. Th. J. van Wessum, Penningmeester. Mevr. A. Jorissen-de Wit, lid; Mevr. C. Schreuder—Nijland, G. A. L. Spel- berg, agenten. A. M. E. des Tombe, Voorzitter; G. Dekker, Secretaris; J. A. Rant, Pen ningmeester; A. F. Sutherland, Lid. Dr. Ch. Eggink, Voorzitter, A. Klasser Jr., Barchm. Wuijtierslaan 30, Secre taris, W. C. Oosterman, Penningmeester; M. A. E. Seeuwen, Commissaris van materieel; D. P. van Rooijen, Commissaris, Dr. Chr. Eggink, Med. Leider, L. Pesie, Technisch Leider. HUISARTSEN. Dr. D. H. N. Adriani, Kon. Wilhelminastraat 22, Tel. 856, Geen spreekuur A. F. Batenburg, Utrechtscheweg 18, Tel. 448, spreekuur 8—9 en 1—2. H. G. Boswijk, Muurhuizen 21, Tel. 980, spreekuur 12. J. Breedveld, Kon. Wilhelminastraat 5, Tel. 547, spreekuur 89 en 12. A. ten Bruggencate, Utrechtscheweg 173, Tel. 691, spreekuur Zuidsingel 29, Maandag, Woensdag en Vrijdag Aan huis geen spreekuur. O. L. Coenen, Zuidsingel 46, Tel. 784, spreekuur 12. Mevr. Dr. M. A. Duyvis, Utrechtscheweg 145, Tel. 396, spreekuur 12. Chr. Eggink, Pr. Frederiklaan 8. Tel. 221, spreekuur 8—9 en 1—2. 35

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 47