KUNSTEN EN WETENSCHAPPPEN. Openbare Leeszaal en Bibliotheek. R.K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek. Christelijke Bibliotheek. Vereeniging „Het Gebouw". Maatschappij tot Bevordering der Toonkunst. Ned. Natuurhistorische Vereeniging. Oudheidkundige Vereeniging „Flehite". VERLOSKUNDIGEN. Mej. E. Evers, St. Anfridusstraat 25, Tel. 826. Mej. T. de Leeuw, Kon. Wilhelminastraat 29. Mej. M. H. E. Reeders geb. Bijtelaar, Heiligenbergerweg 89. DIERENARTSEN. A. M. Wellensiek, Berkenweg 10, Tel. 810. A. Winter, Utrechtscheweg 91, Tel. 584-. Muurhuizen 9. W. H. E. Vrijdag, Voorzitter; Ds. J. Pannebakker, Secretaris; T. Boer, Penningmeester. Kosteloos toegankelijk voor personen boven 18 jaar; uitleening geopend van 2.30—5 en van 79. Uitleening voor kinderboeken op Woensdag- en Zater- dagmiddag. Jeugdleeszaal (1618 j.) Woensdag- en Zaterdagmiddag, Zatei- dagavond. Nieuwstraat 24. B. H. Kuiper, Voorzitter; J. J. Thien, Secretaris-directeur; M. J. Th. van Wessum, Penningmeester; F. M. Houbaer en A. F. van Beurden, Commis- sarissen; Mej. J. de Haan, Bibliothecares; Mej. H. Fortmann, Assistente. Dagelijks kosteloos toegankelijk voor alle personen boven 18 jaar behalve Zondags. Maandags van 49.30 nam. Andere dagen van 101 en van 49.30. Uitleenbibliotheek met 12000 banden. Tijdschriftenportefeuille in circulatie. Stoovestraat 14. W. H. Kraan, P. Borstraat 11Bibliothecaris; W. C. de Bakker, Assistent. Geopend Zaterdagsavonds 69.30 uur en Woensdagsavonds 79 uur. Bestuur: J. v. Doom, J. B. v. d. Haar, L. A. Houbaer, N. A. Los, A. H. Martens, J. H. v. d. Meiden, Dr. R. Miedema, W. Wijk, Mevr. Liefrinck Baart de la Faille, J. Mebius, J. Meihuizen, M. A. Streefkerk, J. J. Polderman, IJ. Baan, A. P. H. J. van Weezel Errens, Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite. Drs. L. Leopold, Voorzitter; Mevr. M. E. Gerlach van Rhijn, Ondervoor- zitster; Fr. Kater, Secretaris; Dr. H. E. Becht; Bibliothecaris; L. W. van Loon, Penningmeester. D. Bolten, Voorzitter; E. Hesselink, Vice-Voorzitter, A. Joman, le Secretaris, L. P. G. C. Balfour van Burleigh, 2e Secretaris, Mej. W. van Eck, Penning- meesteresse. W. Croockewit W.Azn., Voorzitter; D. H. Huygen, Secretaris, Heiligen bergerweg 97; A. F. van Beurden, Penningmeester; Jhr. A. W. den Beer Poortugael en Drs. L. Leopold. Opgericht 1878. Geopend: Dagelijks 1012 en 14. 37

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 49