Katholieke Middenstandsvereeniging. Christelijke Middenstandsvereeniging „Amersfoort". Ph. J. Du Chattel. Vereeniging „Nederlandsch Fabrikaat". Kanaalvereeniging „De Geldersche Vallei". Vereeniging tot bevOrdering van het Vreemdelingen- Verkeer te Amersfoort. Reclame-Commissie. Nederlandsche Bank. Amersfoortsche Vereen. voor den Geld- en Effectenhandel. Amsterdamsche Bank. Geldersche Credietvereeniging. Nationale Bankvereeniging. Geestelijk Adviseur: HoogEerw. Deken L. A. F. X. Fock; Voorzitter C. Hehenkamp; Secretaris Joh. C. J. v. Dijk, Langestraat 116; Penningmeester F. J. Verwer; Vice-Voorzitter vacature; M. Ramselaar, 2e Seer.; Boeken- oogen en C. v. d. Heuvel. (Doel: het bevorderen van de Nederl. Industrie en het bestrijden der werk- loosheid.) Correspondent voor Amersfoort en omstreken: Y. Baan, P. C. Hooftlaan 5. Tel. 469. Minimum contributie f 1.— per jaar. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; J. G. Sandbrink, Notaris te Veenendaal, Secretaris; J. H. van Lonkhuijzen, te Amersfoort, Penningmeester. D. van de Garde, Voorzitter; Y. Baan Secretaris, P. C. Hooftlaan 5, Tel. 469, Ad. Heinrich, Penningmeester; J. A. C. Spoel, L. A. Houbaer, Ant. Hof- kamp, A. F. van Beurden, G. A. van Tellingen. Minimum contributie f 2.50 per jaar. Ir. B. A. Verhey, Voorzitter; J. A. C. Spoel, Secretaris. Secretariaat West- singel 45; A. R. Veenstra, J. H. v. d. Meiden, H. van Raalte, M. S. de Pool, Ir. L. B. Huygen, Y. Baan. Joh. van Haselen, Correspondent, Muurhuizen 11-15, Tel. 153, Postrekening 103665. J. van Ophoven, Voorzitter; L. A, Baron van Ittersum, Secretaris; Ad. Hein rich, Penningmeester. Kortegracht 16. Tel. 1010 en 1011. Directie: F. van Riemsdijk; Ir. A. C. H. Calkoen. Kantoor Amersfoort, Utrechtschestraat 32. Tel. 48 en 49. J. F. de With, Directeur. Kantoor Amersfoort, Kortegracht 3. Tel. 360 en 524. Ad. Heinrich en B. van Rijckevorsel, Directeuren; N. Groot en G. Jonk- man, Procuratiehouders. 39

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 51