College van de Malen te Hoogland. Heemraadschap „De Eem". Waterschap ..Isselt". Ver. van Pluimveehouders te Amersfoort en Omstreken. Fruit- en Groentenveiling Amersfoort en omstreken. Amersfoortsch Melkcontrole Station. Arbeidsinspectie 4c District. Raad van Arbeid te Amersfoort. W. van Haselen P.Hzn. te Amersfoort, Rentmeester; A. van t Klooster en W. Tolboom te Hoogland, Thinsmeesters. Joh. Knoppers, Watergraaf; Mr. A. Royaards van Scherpenzeel te Scherpen- zeel, G. Voskuilen Hzn. te Stoutenburg, H. C. A. de Jong, I. Makker te Eemnes, Heemraden; Joh. v. Haselen, Secretaris-Penningmeester. Voorzitter: J. A. C. Spoel; Secretaris: C. Janssen; Heemraden: A. van 't Klooster, Isselscheweg, Soest; A. van Hofslot, Soest. (Voorheen was de naam V.P.N.) Ant. Hofkamp, Voorzitter; E. J. Ruitenberg, 2e Voorzitter: G. J. Wichman, Secretaris-Penningmeester; A.Winter, J. Mateman. J. J. Sporrij, Commissarissen. Telefoon 870. C. Smit Jr., Scherpenzeel, Voorzitter; P. van Straalen, Schimmelpenninckstraat 50, Secretaris; L. J. van Leusen, Scherpenzeel, Penningmeester. Fruit en Groenten worden geveild driemaal per week: Maandag-, Woensdag- en Vrijdagmiddag om half vier. Bloemen worden geveild driemaal per week: Dinsdag-, Donderdag- en Zater- dagmorgen om acht uur. Directeur: D. J. de Jager, Beekensteinschelaan 30. A. M. C. S. Tel. 584. Directeur: A. Winter, Dierenarts. Laboratorium Appelmarkt 19b. Kantoor F. C. Donderstraat 7 B te Utrecht. Tel. 14519. Kantooruren: 8.3012; 1.305, behalve Zaterdag 8.3012. Ir. H. M. van Vessem, Hoofdinspecteur van den Arbeid (Districtshoofd); Ir. A. H. W. Hacke, Inspecteur van den Arbeid; Mej. E. Beitschat, Inspec- trice van den Arbeid; J. W. Bosch, A. R. Strunk, technische ambtenaren; H. G. Mattijssen, H. L. A. van den Hurck (wonende te Amersfoort, Van Wou- straat 18), Controleurs van den Arbeid; T. G. R. Brouwer, chef de bureau; G. W. Caaron en G. van Klaveren, adm. ambtenaren der 2de klasse; J. C. Pieters, adm. ambtenaar der 3e klasse; J. C. Sindram, Mej. J. H. v. d. Groene- kan, D. C. van Proosdij en H. Wijnen, schrijvers. Ad. ter Cock, da Costaplein 3, Amersfoort, Voorzitter; Bestuurslid-Werk- gever W. van Schaik, Amersfoort; Bestuurslid-Werknemer: H. Brouwer, Hill- versum; plaatsvervangend Bestuurslid-Werkgever: W. v. d. Hengel Hzn., Stoutenburg; Plaatsvervangend Bestuurslid-Werknemer: N. Veger, Amersfoort. Werkgevers-leden: P. Dekker J.Lzn., Langestraat 96, Hilversum; W. van den Hengel Hzn., Stoutenburg; B. W. C. Emons, Wilhelminastraat 8, Hilversum; W. van Schaik, Schimmelpenninckstraat, 29, Amersfoort. 41

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 53