WEESHUIZEN, LIEFDADIGHEIDSINSTELLINGEN, GODS- EN GASTHUIZEN EN VERPLEGINGS- INRICHTINGEN. Burger Weeshuis. Gereformeerd Weeshuis. Maria Gesticht. R.K, Weeshuis voor Jongens. R.K. Weeshuis voor Meisjes. St. Jozef-Gesticht. St. Pieters- en Bloklandsgasthuis. Plaatsvervangende werkgevers-leden: J. van Buuren, Veenendaal; J. H. Has- sing, Plantsoen Oost 3, Amersfoort; Joh. H. van der Meiden, Van Persijn- straat 27, Amersfoort; H. J. Weitjens, Brinklaan 33, Bussum. Werknemers- leden; H. Brouwer, Lage Naarderweg 52, Hilversum; N. Veger, Vlasakker- weg 20, Amersfoort; G. van Wijland. Monnikenpad 5, Amersfoort; W. de Zoeten, Verlaat, Nijkerk. Plaatsvervangende werknemers-leden: B. A. Wannemakers, Laarderweg 54, Bussum; T. J. P. M. de Meulder, Van Lenneplaan 13, Amersfoort; B. Noor- dewier, Eemstraat 101, Amersfoort; P. Graaff, Westerstraat 51, Amersfoort. Zuidsingel 25. M. van Heloma, Voorzitter; vacature Secretaris-Penningmeester; J. v. d. Sluijs, Binnenvader. Hoogeweg 4. Ds. H. Teerink, Voorzitter; W. Ruitenberg, Secretaris-Penningmeester. E. J. van Ommen, B. J. Bloemendal, C. H. van Buuren en Ds. E. Schouten, regenten. G. Rogaar en echtgenoote, Vader en Moeder. Gesticht voor onverzorgde R.-K. Meisjes, Oude Soesterweg 2. J. H. Manders, Voorzitter; A. H. A. M. Bartels, Secretaris; E. Gerritzen, Pennningmeester. Havik 34. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Muurhuizen 157b. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Weverssingel 44. Pastoor C. Hartman, Regent-Voorzitter; H. Kroes, Regent-Secretaris; K. M. B. Batenburg, Regent-Penningmeester. Achter Davidshof 1. C-v-Dam. Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-Penningmeester; J. Knop- pers,, J. G. Kleber, J. P. Hamers, W. Croockewit W.Azn., 1 vacature; A. van den Brink en echtgenoote, vader en moeder. 42

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 54