Diaconie Oude Mannen- en Vrouwenhuis der Nederl. Hervormde Gemeente. St. Alphonsushuis. St. Jozef-Klooster. St. Johannes-Gesticht. St. Jans-Gesticht. „Zandbergen". Rijks Opvoedingsgesticht. Vereeniging „Kinderzorg", R.K. Parochiaal Armbestuur. Muurhuizen 1. C. van Zweeden, Secretaris; H. Dorgelo, Huisvader. R.K. Retraitenhuis. (Barchman Wuytierslaan 53). F. A. J. van Nimwegen, Directeur. Moederhuis der Eerw. Zusters van de Congregatie van St. Jozef. Barchman Wuytierslaan 55. Tel. 762. Nieuweweg 3. Rector: W. Boerma. M Withoosstraat 36. Woestijgerweg 161 2. Maatschappij tot Opvoeding van Weezen en andere Minderjarigen in het huisgezin (gevestigd te Amsterdam). Ds. J. D. van Calcar, te Beverwijk, Voorzitter; Mr. Julius Hoog, te Haarlem, Secretaris; A. M. Vorstman, te Amsterdam, Penningmeester. De directie en de kantoren zijn gevestigd te Amersfoort op „Zandbergen". Jhr. W. A. Ortt, Directeur; J. A. Maas, Adjunct-directeur; Mej. Mr. A. Wirtjes, Assistente der directie; Mej. E. H. van Alphen, Inspectrice; J. G. Langendonk, Administrateur; K. F. E. van Breda, Tweede-administrateur; de heer en mevr. D. Q. R. Mulock HouwerPost, Hoofden van het Eerste Tehuis (Zandbergen); Zuster C. Miiller, Hoofd van het Herstellingsoord TTreeker Bergje"; Mej. N. Hoekstra en Th. Verstijnen, Hoofden van het Tweede Tehuis (Zandwijk), Mej. M. Th. Zeijlemaker, Hoofd van het Derde Tehuis (Korhoen). Ds. J. Visser, Utrechtscheweg 249, Directeur; Mr. J. J. A. van Beek en P. van der Lijn, Adj.-directeuren. in het Provinciaal Ressort Utrecht der Nederlandsch Hervormde Kerk. Ds. M. Barendrecht te Austerlitz, Voorzitter; Mej. H. F. v. Oordt te Baarn, Secretaresse; Mr. Dr. A. E. Schouten, te Baarn, Penningmeester; H. Langen donk, Directeur. Deze voogdij vereeniging verzorgt bijna 100 kinderen in het Kinderhuis „Aldegonde", Arnhemscheweg 67, en bijna 100 kinderen in ver- schillende gezinnen. A. T. R. Vermolen, Voorzitter; J. van Dijk, Vice-Voorzitter; H. B. Fort- mann, Secretaris; H. C. A. de Jong, Penningmeester; J. C. Venings, G. Smink, J. Nefkens en C. Voorbraak. 43

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 55