Gesticht de Armen de Poth. Instituut voor Doofstommen te Groningen. Jongenshuis Leger des Heils. Stichting Jacob van Gelder". Capittel van Sint Joris. Thomas Scheltus-stichting. Johannastichting. Hoefhamerstichting. St. Elizabeth's Gast- of Ziekenhuis. Comite tot oprichting van een Protestantsch Christelijk Ziekenhuis te Amersfoort. H. C. A. de Jong, M. van Heloma, L. A. Baron van Ittersum, Jhr. A. W. den Beer Poortugael, L. C. Beynen, Mr. Dr. M. Tydeman, Regenten; Johs. Knoppers, Secretaris-Penningmeester. Prof. C. Wijker, Directeur-Secretaris. Emmalaan 18. W. Hoenderken, Directeur. A. Herschel, Voorzitter; J. v. Dam, Secretaris; J. van Vollenhoven, Penningm. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; C. Janssen, Secretaris-rentmeester. Snouckaertlaan 21. W. Ruitenberg Ezn., Voorzitter; B. J. Bloemendal, Secretaris-Penningmeester; R. v. d. Burg, D. Vels Heijn, Johs. Knoppers, J. H. van Lonkhuijzen, Mej. D. Rutgers, Directrice. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; C. J. C. Burkens te Haarlem. C. Janssen, Administrateur. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Voorzitter; Ds. K. den Hollander, Secretaris; Johs. Knoppers, Penningmeester. St. Andriesstraat 5b. College van Regenten en Regentessen; L. A. F. X. Fock, Kanunnik Deken- Pastoor, Regent-Voorzitter; A. Th. R. Vermolen, Regent-Secretaris; H. C. A. de Jong, Regent-Penningmeester; G. P. A. L. te Leuken, A. F. van Beurden, P. J. Hamers, Regenten; J. W. Jorissen, Geneesheer-Directeur. J. J. A. Aghina, Chirurg-Gynaekoloog en Rontgenoloog; Zr. Gordiana, Moe- der Overste; Zr. Cecilia, Hoofdverpleegster; Zr. Volkera, Administratrice; Zr. Virginie, Wijkverpleegster. Verpleging van patienten van alle gezindten in 3 klassen. Keuze van ge- neesheer vrij voor alle klassen. Rontgeninrichting en Hoogtezoninstallatie. Ds. J. Pannebakker, Voorzitter; Mevrouw Knoppers, Secretaresse; Mevrouw de Jong Schouwenburg, Mevr. den Hollander, Mr. R. P. van der Mark, H van Galen Last, S. Knoppers, J. H. van Lonkhuijzen, J. Bast, Mr. C. J. Bartels, G. van Hoogevest, Leden. 44

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 56