Vrijmetselaarsloge „Jacob van Campen". Orde van de Ster. Calvinistische Juristen Vereeniging. Ned. Bijbelgenootschap. Vereenigde Bijbelcommissarissen. Evangelisatie Maatschappij. Geref. Vereeniging voor Winterlezingen. Evangelisch Luthersche Vereeniging „Maarten Luther". Dameskrans. Amersfoortsche Loge van de Nederlandsche Afdeeling der Theosofische Vereeniging. Gebouw Van Persijnstraat 9b. W. A. F. G. Bolken, Voorzitter; A. F. W. Weijers, Secretaris; F. P. d Huy, Penningmeester. Organiseerende Secretaresse: Mevr. M. Boltde Bruin, Schaepmanlaan 11. Adres: Arnhemscheweg 260, Tel. 819. Mr. V. H. Rutgers, Den Haag, Voorzitter; Mr. Joh. H. Scheurer, Amersfoort, Secr.-Penningmeester; Mr. G. v. Baren, Delft; Mr. P. S. Gerbrandy, Sneek; Mr. G. H. A. Grosheide Jr., Amsterdam. De vereeniging vergadert jaarlijks Woensdag voor Hemelvaartsdag te Amersfoort. F. Wesseling, Voorzitter; Dr. B. Keulen, Secretaris; Ds. K. den Hollander, Penningmeester; M. van Heloma, Bibliothecaris; Ds. J. Pannebakker, L. C. Beynen, Ds. E. U. Schallenberg; D. A. G. van der Heide, Onderwijzer aan de Zondagsschool van de Afdeeling uitgaande. B. Ruitenberg Hzn., Voorzitter; D. A. G. v. d. Heide, Secretaris; G. Koren- hoef, Penningmeester. G. J. de Nooy, Secretaris. A. v. Diggele, voorzitter; B. W. Plooy, secretaris; F. Boerwinkel, Penning meester; H. Jansen. H. J. Horn Jr., Voorzitter; J. A. Uding, Secretaris, Arnhemscheweg 99; C. Eckstein, Penningmeester; Mevr. J. C. de Jongh—Lindeijer, C. v. Achterbergh, Commissarissen. Mevr. G. de Jongh-Stark, Eere-Presidente, Mevr. J. C. de Jongh-Lindeyer, Presidente, Mej. A. S. Bixerman, Secretaresse-Penningmeesteresse, Kleine Koppel 26. Gebouw Regentesselaan 21b. J. H. Bolt, Voorzitter; Mevr. DrosteWilmans, Onder-Voorzitster; Mevr. J. de Jager van Heulen, Secretaresse; Mej. W. van Achterbergh, Penningmeeste- resse; Mevr. A. J. MoggenstormKroeze; J. Stam, Bibliothecaris. Geeft gedurende de wintermaanden cursussen en lezingen en bezit een uit- leen-bilbiotheek. 47

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 59