R.K. Vereeniging „Geloof en Wetenschap". Ned. Herv. Zondagsschoolvereeniging. Comite voor de Geestelijke verzorging van militairen in het Garnizoen. Kleber-Zondagsschool. Ned. Herv. Evangelisatie-Vereeniging „Soesterkwartier". Jeugdactie der Ned. Herv. Evangelisatie Vereeniging „Soesterkwartier". Wijklokaal Bethel, Soesterwijk. Hervormd Wijkgebouw „Philalethes". Zondagsschool „Jachin". Dr. F. C. Huygen, Voorzitter; J. G. Boekenoogen, Secretaris; Mevr. Pordon, Penningmeesteresse. Ds. K. den Hollander, Voorzitter-directeur; N. Vels Heijn, Secretaris-Penning- meester. Hoofden der afdeelingen: W. Brink (Bethel); A. Gerritse, Anemoonstraat) Mej. J. M. van Daal (Gabrie-Mehenschool); W. E. Volk (Coninckstraat). F. Wesseling, Weijerstraat 5, Voorzitter; S. Jansen, Mesdagstraat 7, Seer. Wordt gehouden in de Chr. School aan de Blankenheymstraat. D. Vels-Heijn, Directeur. Wijkgebouw Bethel. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; A. N. Opstelten, Secretaris; S. Knoppers, Penningmeester. Vergadergebouw Chr. School, Anemoonstraat. Commissie v. Leiding: Joh. P. Gemen, Voorzitter; K. v. Soeren, 2e Voorzitter; P. A. v. Roozendaal, Algemeen Secretaris, Leliestraat 49; A. v. d. Ham, 2e Secretaris; W. Dingemanse, Algemeen Penningmeester; H. v. d. Berg, 2e Pen ningmeester; A. J. Borgmann, Algemeen Adjunct. Afdeelingen: Jongemannenvereeniging. Secretaris P. A. v. Roosendaal, Leliestraat 49. Jongelingsvereeniging. Secretaris J. de Gans, Soesterweg 874. Knapenvereeniging. Secretaris A. v. Ginkel, Soesterweg 64. Fanfarekorps. Secretaris W. Visch, Monnikenpad 10. Ds. M. G. Gerritsen, Voorzitter; F. Wesseling, Secretaris; N. Vels-Heijn, Penningmeester. Havik 27. Ds. K. J. v. d. Berg, Voorz.; B. Ruitenberg Hzn., Seer.; H. Noorman, Penn. E. J. van Ommen, Voorzitter; R. van den Burg, Secretaris; J. Stuurop, Pen ningmeester. 49

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 61