Amersfoortsche Christelijke Jongemannenvereeniging. Ned. Herv. Jongel. Vereen. op Geref. Grondslag „Maranatha". Centraal Verband van Jongel. Ver. op Geref. Grondslag. Jongelingsvereen. op Geref. Grondslag „Paulus I". Jongelings-Vereeniging op Gereformeerden Grondslag „Paulus II". Jongel.-vereen. op Geref. Grondslag „Pro Rege". Ring „Amersfoort en Omstreken" van den Nederl. Bond van Jongelings-vereenigingen op Gereformeerden Grondslag. Jeugdraad voor jeugdorganisaties op Geref. Grondslag te Amersfoort. Eigen Gebouw en Algemeen Secretariaat: Stoovestraat 14. J. B. Grootendorst, Voorzitter; H. van der Laan, Secretaris. Jongelingsvereeniging: G. v. d. Pijpekamp, Secretaris. Knapenvereeniging: J. de Vries, Secretaris. Afdeeling Gymnastiek: W. L. de Gans, Secretaris. Afdeeling Voetbal: J. Veenendaal, Secretaris. Eere-Voorzitter Ds. K. J. van den Berg. Voorzitter P. J. J. Hartwich; Secretaris J. C. D. Smeitink, Langestraat 15; Penningmeester W. van Ee. Vergaderplaats en tijd: in „Filalethes" des Zon- dags om 7.30 uur. Joh. de Gans, Voorzitter, T. J. Dorrepaal, Tuinstraat 8, Secretaris; J. v. d. Arend, Penningmeester. E. van Ruller, Voorzitter; J. v. d. Arend, Langestraat 108, Secretaris; D. van Schooneveld, Penningmeester. Vergaderplaats: Const, der Geref. kerk a. d. Zuidsingel. Joh. de Gans, Voorzitter; H. v. Donkelaar, Secretaris, Bleekerstraat 30; A. v. Doomik, Penningmeester, O. L. Vrouwekerkhof 23. Vergadert iederen Donderdagavond (8 uur). Joh. de Gans, Voorzitter; T. J. Dorrepaal, Secretaris, Tuinstraat 8, J. van Gent, Penningmeester, Soesterweg 397. Joh. de Gans, Voorzitter; J. Stein, Bakstraat, 6, Baarn, Secretaris; A. Vonk Jr., Havik 21, Penningmeester. Bij dezen Ring zijn aangesloten de J. V. op G. G. te Amersfoort, Soest, Baarn, Bunschoten, Spakenburg en Eemdijk. Ds. F. A. den Boeft, Voorzitter; I. Stap, St. v. d. Hagenlaan 14, Secretaris; Mevr. J. ScheurerHartwigsen, Arnhemscheweg 260, Penningmeesteresse; Mej. J. Weenink, Joh. de Gans en J. v. d. Arend, bestuursleden. Bij den Jeugdraad zijn aangesloten de J. V. op G. G. „Paulus I", ,,Paulus II" en ,,Pro Rege", de M. V. op G. G. „Geloof en Kennis" I, de M. V. op G. G. ,,Geloof en Kennis" II, K. V. op G. G. ,,Timotheus". 50

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 62