Int. Anti Mil. Vereeniging. Vereeniging voor Volkenbond en Vrede. Algem. Ned. Vrouwen-Vredebond. Vereeniging „Kerk en Vrede". Ethische Vereeniging. Nationale Vereeniging „Pro Rege". Komende Cultuur. English Association in Holland. VEREENIGINGEN TOT ONTSPANNING, GEZELLIG VERKEER EN SPORTVEREENIGINGEN. Societeit „Amicitia". Afdeeling Amersfoort. R. Wijngaard, Secretaris, Narcisstraat 58. Afdeeling Amersfoort. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burgemeester van Amersfoort, Eere-Voor- zitter; Mr. E. H. Bergsma, Voorzitter; L. C. Beijnen, Vice-Voorzitter; Secretaris-Penningmeester; Prof. Mr. G. J. Nolst Trenite, A. R. Veen- stra en Dr. B. Keulen, conrector Gymnasium, leden. Afdeeling Amersfoort. Me], E. M. van Wijngaarden, Voorzitster; Mej. M. H. Hillenius, le Secreta- resse; Mej. H. Joman, 2e Secretaresse; Mevr. M. LangendonkRijbering, Pen- ningmeesteresse; Mej. G. W. Capel, lid. Afdeeling Amersfoort. Ds. F. Kuiper, Voorzitter; G. de Jong, Secretaris; R. de Roode, Penningmees- ter; Mevr. HoogMuiderman. Afdeeling Amersfoort. Dr. J. F. B. van Hasselt, Voorzitter; F. W. A. I. Morel, Secretaris. Militaire Afdeeling Amersfoort. H. Schaaf, Voorzitter; S. Jansen, Secretaris, Mesdagstraat 7; O. de Raadt, Penningmeester. Ir. P. Schut, Voorzitter; H. Gerritsen, Secretaris, G. v. Stellingwerfstraat 64; W. v. d. Colk, Penningmeester. J. M. Baarslag, Voorzitter; Mej. H. C. W. Reese, Secretaresse, Jan Steen- straat 16; J. van Dijk, Penningmeester; Mej. C. de Groot, A. Pot. Plantsoen. Telefoon 7. Telefoon Secretaris 599. Dr. P. K. Drossaart Lulofs, Voorzitter; Dr. R. H. J. Gallandat Huet, Vice- Voorzitter; G. Bos, Secretaris; M. D. J. Gerritsen, Penningmeester; J. A. Rant, C. Sisselaar, Drs. C. P. G. C. Balfour van Burleigh, Commissarissen. 54

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 66