Amersfoortsche Ren- en Toeristenclub „De Pedaalridders". U. M. O. Koninklijke Nederlandsche Jachtvereeniging. Amersfoortsche Kynologen Club. Groninger Club. Frysk Selskip ,,Ut en Thus". Opgericht 26 October 1926. Aangesloten bij den N.W.B. L. E. Vredeveld, Voorzitter; D. Kerkman, Secretaris, Kapelweg 53; A. de Wilde, Penningmeester; C. v. d. Biezenbos, 2e Voorzitter; T. Veldman, Alg.- adjunct. Afd. Amersfoort van de Rijwielpadvereeniging Utrecht en Omstreken. A. Eijsink, Voorzitter; J. Sinnige, Fred, van Blankenheimstraat 16, Secretaris; Jhr. E. Vf. von Wrangel Auf Lindenberg, St. B. van Delden, Commissarissen. Deze Vereeniging stelt zich ten doel rijwielpaden (verboden voor motor- rijtuigen) aan te leggen langs rustige wegen. waar men bevrijd van Autostof, heerlijk kan genieten van de mooiste natuurplekjes. Contributie f 1.50 per jaar. Beschermheer Z.K.H. de Prins der Nederlanden. Bestuur: E. H. Juckema van Burmania Baron Rengers van Warmenhuizen, Voorzitter; Jhr. Mr. Dr. J. D. H. de Beaufort, Onder-Voorzitter; W. A. M. Wester- ouen van Meeteren, „De Boschhoek", Daam Fockemalaan 79, Amersfoort, le Secretaris-Penningmeester; Jhr. H. Radermacher Schorer, 2e Secretaris. Bestuursleden K. E. Veltman, Ir. J. P. Leeuwenburg, Mevr. S. van Reede van der Goes, J. H. van Reede, C. L. Hollertt, G. L. M. H. Higly, W- E. Mathon. Jagermeestert Jhr. Y. D. C. Quarles van Ufford, Wijersstraat 15, Amersfoort. Eereleden: G. J. G. Ch. Graaf van Aldenburg Bentinck, Mr. A. Baron v. Heeckeren van Kell, J. Knel, J. J. Korthals van Schooten, Mr. S. B. W. Graaf van Limburg stirum, M. Baron van Pallandt. Buitengewone leden; H. K. H. Prinses Friedrich Sigismund von Preussen, Z. H. Prins Albert de Ligne. De Kennel is gelegen aan de Kerklaan nabij den toren van Oud-Leusden. De Koninklijke Nederlandsche Jachtvereeniging, opgericht 29 April 1919, heeft ten doel het jacht- en terreinrijden in Nederland te bevorderen zoowel in algemeen als in militair belang. A. Winter, Dierenarts. Tom Champion, Kennelhuntsman. J. T. B. Weber, Voorzitter; J. H. Takken, Penningmeester; W. Barink, L. B. J. Serre, Commissarissen. Secretariaat vacant. J. Sinnige, Eere-Voorzitter; A. Winter, Voorzitter; J. Mulder, Secretaris, Utrechtscheweg 239; Mevr. G. Voerman ten Have, Penningmeesteresse; P. C. Sonius, Vice-Voorzitter; W. Hoekstra, Commissaris. T. J. de Boer, Voorzitter; J. Eppinga, Secretaris, Vermeerstraat 57; K. Zonder- van, Penningmeester. 58

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 70