Amersfoortsche Bond v. Lichamelijke Opvoeding. Exploitatie-Commissie Birkhoven. R.K. Gymnastiek Vereeniging „St. Hubertus". Onderofficiers Gymn.- en Schermvereen. „E> M. M. A." A. G. V. „Excelsior". Amersfoortsche Christelijke Gymnastiekvereen. „Wilhelmina". Amersfoortsche Football Club „Quick". Christelijke Voetbalvereeniging „C. V. V.". Voetbalvereeniging „A. P. W. C." Amersfoortsche Voetbalvereeniging H. V. C. Voetbalvereeniging Amersfoortsche Boys". J. J. A. Aghina, Voorzitter; G. L. Walpot, Secr.-Penningm., Weverssingel 45. P. W. Scharroo, Voorzitter, Daam Fockemalaan 81; G. L. Walpot, Secretaris, Weversingel 45; W. C. Oosterman, Vice-Voorzitter, Fr. van Blankenheym- straat 29; A. H. v. Rouwendal, Penningmeester, Kapelweg 82; C. Ruitenberg, Westsingel 48; J. J. A. Aghina, Snouckaertlaan 13; A. Losekoot, B. Wuytiers- laan 26; J. J. v. d. Linde, Kapelweg 70. Opgericht 20 Mei 1920. C. R. van Valkenhoef, Voorzitter; J. R. Smeeing, Havik 43, Secretaris; H. Vial, Penningmeester; J. L. v. d. Pol, 2de Voorzitter; R. van Esveld, 2de Pen ningmeester, Leden van het Bestuur; Kapelaan H. J. J. M. van Straelen, Ad- viseur; Leider WelEd. Fleer J. Braas. Eendracht Maakt Macht Amersloort. A. Katerberg, Adj.-Onderoff., Hoofd Scherm Gymn. onderwijzer, Voorzitter; H. K. Franken, Sergeant 5e Regt. Inf., Secretaris; G. N. W. v. d. Made, Serg.-Maj.-Administr., Penningmeester. J. J. v. d. Linde, Voorz.-Directeur; G. P. Scheffer, Arnhemsche weg 41A, Secretaris; B. Plante, Penningmeester. Oefenzaal „R.H.B.S." J. B. Grootendorst, Voorzitter; W. L. de Gans, Secretaris. J. C. v. Heuven, Voorzitter; Ph. Lach de Bere, Secretaris; F. Houbaer, Pen ningmeester; J. Calon, 2e Secretaris; Ch. Bartelsman, A. Bakker, Commissaris- sen; C. Kuiper, Commissaris v. Materieel. Afdeeling der Chr. Jongemannen Vereeniging. D. van Daal Jr., Voorzitter, Bisschopsweg 22; J. v. Veenendaal, Secretaris, Arnhemscheweg 173. A. de Wijs, Voorzitter; G. Tommel, Secretaris-Penningmeester. J. van Dijkhuizen, Voorzitter; J. W. Floor Jr., Vermeerstraat 71, Secretaris; A. van Westerlaak, Penningmeester. W. J. Duijf, L. Beekstraat 18, Voorzitter; J. Draaijer, Arnhemscheweg 180, Secretaris; M. v. Plateringen, Gerard Doustraat 17, Penningmeester. 59

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 71