Voetbalvereeniging „Sopla". Amersfoortsche Mixed Hockeyclub. Amersfoortsche Lawntennisclub ,,A. L. F. A." Goedgekeurd bij K. B. van 19 Oct. 1920, No. 130. Amersfoortsche Zwemclub „Neptunus". Amersfoortsche Zwem- en Poloclub A. Z. en P. C. Korfbalvereeniging ,,Amersfoort". Eerste Amersfoortsche Politie Sportvereeniging. Algemeene Hengelaarsbond. Algemeen Militair Tehuis. Chr. Christ, Voorzitter; A. H. van Barlingen, Violenstraat 36, Secretaris. Mej. A, Beltman, Voorzitster; D. Badings, Secretaris, J. Catslaan 32; J. Bor- gerhoff, Mulder, Penningmeester; P. Worst, le Commissaris; H. Pezie, 2e Commissaris. Aangesloten bij den Nederl. Lawn-Tennisbond. IJ. H. Kalt, Voorzitter, Bergesiuslaan 24; G. Ch. Kerling, Secretaris, Lange Bergstraat 33; A. Goekoop, Penningmeester, Nassaulaan 1; Mevr. Milders Hemmes, Mej. J. Reynvaan, Commissaressen. 3 Gravelbanen aan de Barchman Wuytierslaan no. 38. Th. B. W. Wesselingh, Voorzitter; L. de Voogd, Secretaris; S. Houtman, Penningmeester. J. M. Buitenrust Hettema, Voorzitter; A. Loos, Secretaris, Brederolaan 20; A. Klasser, Penningmeester; H. Kamerling, 2e Secretaris; M. Wink, le Com missaris; Th. v. Haselen, 2e Commissaris; W. Houtzaager, Commissaris van Materieel. D. Jans Jr., Voorzitter; Mej. C. v. Ekeren, 2e Voorzitster; G. Ouwerkerk, Secretaris, Schimmelpenninckstraat 7; Mej. M. v. d. Molen, 2e Secretaresse; A. v. Leyenhorst, Aldegondestraat 95, Penningmeester; Mej. C. Tetenburg, 2e Penningmeesteresse. Voorzitter: Vacant; J. Lagerwaard, Secretaris, Arnhemscheweg 143; G. La- gerweij, Penningmeester; T. Bouman, 2e Voorzitter; Jhr. A. M. C. Mollerus, 2e Secretaris. Afdeeling Amersfoort. Secretariaat: 3e Infanteriekazernestraat 12b. Bestuur: S. Dijkstra, Voorzitter, Muurhuizen 61; C. J. Broekman, Secretaris-Penning- meester; P. de Ruijter, J. H. Scholten, A. v. d. Heuvel, Commissarissen. Opgemelde Afdeeling is tevens aangesloten bij „De Gooische Kring" met de afdeelingen Baarn, Hilversum, Naarden-Bussum, Blaricum, Weesp en Amers foort. Kortegracht 26. Dr. R. Miedema, Voorzitter; G. J. de Nooij, Secretaris; J. P. Dumont, Penning meester; G. A. J. de Bruijn, Concierge-Administrateur. 60

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 72