Tehuis voor Militairen. Oranjevereeniging. Vereeniging „Leusderkwartier". Vereeniging voor Kinderwerktuinen. Nederlandsche Vereeniging van Postzegelverzamelaars. Nederlandsche Reisvereeniging. Ned. Christelijke Reisvereeniging. Amersfoortsche Schietvereeniging „Prins Hendrik". Schietvereeniging „Wilhelmina". Amersfoortsche Kegelbond. Kegelclub „Gooi Hout". Kegelclub „De Rollende Ton". Lange Beekstraat 28. F. Wesseling, Voorzitter; L. Been, Secretaris, Blankenheijmstraat 36; L. C. Beijnen, Penningmeester; Ds. J. Pannebakker, Dr. B. Keulen, Ds. F. A. den Boeft, M. Smallegange, Fluisvader. C. van Zweeden, Voorzitter; G. G. van Lunteren, Secretaris, Appelweg 12; D. Meester, Penningmeester. J. T. Pieters, Voorzitter; J. A. J. Norp, Secretaris, C. Kots, Penningmeester. Mr. Dr. M. Tydeman, Voorzitter; T. Boer, Secretaris; Mej. G. Niezen, Pen- ningmeesteresse. Afdeeling Amersfoort. A. J. Valewink, Voorzitter en Sectiehoofd; J. Cramer, Secretaris D. Fockema- laan 94; Vacature Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. J. Sinnige, Voorzitter; A. Pot, Secretaris; Mej. N. J. Smits, Penningmeesteresse; G. J. Slothouwer, H. P. J. Kole. Afdeeling Amersfoort. Ds. M. G, Gerritsen, Voorzitter; G. Boon, Secretaris; J. Th. P. de Korte, Penningmeester. Stoovestraat 19. C. v. Achterberg, Voorzitter; W. Ruitenberg, Secretaris, Weverssingel 18; R. J. van Ruijven, Penningmeester, J. Kleber, 2e Voorzitter; M. A. v. Bemmel, 2e Secretaris; K. Ipenburg, J. W. v. Elst, Commissarissen. D. van Buuren, Voorzitter; J. A. Uding, Secretaris-Penningmeester, Arnhem- scheweg 99; D. P. Brandsen, D. Soetekouw, G. v. d. Made, commissarissen. Voorzitter, Vacant; Vice-Voorzitter Engelsman; Secretaris B. Kraal; Penning meester H. Nefkeus. J. v. d. Bosch, Voorzitter; W. Romkes, Secretaris ;P. Leenknegt, Penningm. Secretariaat: Van Lenneplaan 13. 61

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 73