Nederlandsche Aannemers Bond. Afdeeling Araersfoort. H. L. van Eijbergen, Voorzitter; Joh. v. Keulen, 2e Voorzitter; W. Ruiten- berg, Secretaris; E. de Bruin, te Hoogland, 2e Secretaris; M. v. Hoogevest, Penningmeester. Patroonsvereeniging voor de Bouwbedrijven voor Amersfoort en Omstreken. W. van Gent, Voorzitter; G. Salomons, Secretaris; K. Schimmel, Penning meester. Bond van Electrotechnische Werkgevers. B. Schooleman, Voorzitter; vacant, Secretaris; J. Landman, te Soest, Penning meester. Bond van Rijwielherstellers in Nederland. D. Kamperman, Kamp 4, Secretaris. Nederl. Vereeniging voor Centrale Verwarming Industrie Afd. Amersfoort. Bestuur: F. W. Braat Jr., Ir. C. M. Slotboom, Ir. Werner Schmidt, Ir. A. Dros, Ir. H. W. Opstelten, A. R. Veenstra, Directeur Secr.-Penningm., Secretariaat K. Sophielaan 13. Vereeniging van Behangers en Stoffeerders te Amersfoort. H. C. Schippers, Secretaris, Langestraat 24. Ver. van Werkgevers in het Dameskleedingbedrijf. Afd. Amersfoort. Mevr. SteenaertUijen, P. Bothlaan 46. Sigarenwinkeliers Vereeniging. Afd. Amersfoort. T. J. Verwer, Voorzitter; Joh. v. d. Berg, 2e Voorzitter, G. Boekenoogen, le Secretaris, A. J. A. Tillemans, 2e Secretaris, H. A. Vierdag, Penningmees ter, L. J. van Zwol en A. de Raad, Commissarissen. R. K. Vak- en Inkoopvereeniging van Kruideniers voor Amersfoort en Omstreken. H. v. Valkenhoef, Voorzitter; A. W. Boog, Secretaris-Penningmeester. Amersfoortsche Veilingkooplieden Vereeniging „Ons Belang". L. Stolberg, Voorzitter; H. W. ten Hoeve, Secretaris; G. Oudshoorn, P. Landzaat, H. Wildeman, leden. R.K. Kruideniersvereeniging voor Amersfoort en Omstreken. vacant, Voorzitter; J. H. Elferink, Secretaris; J. Beekman, Penningmeester. R.K. Bond van Handelaren in Manufacturen en aanverwante vakken „St. Willebrordus". G. A. Luycx, Langestraat 49, Secretaris. R.K. Bond van Bouwpatroons. Afdeeling Amersfoort. A. C. Beijer, Voorzitter; H. van Keulen, Secretaris: H. J. B. Lensing, Pen ningmeester. 63

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 75