MODERNE VAKVEREENIGINGEN. AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Amersfoortsche Bestuurdersbond. J. W. Polder, Voorzitter; H. Kroon, Miereveldstraat 15, Secretaris; H. Plomp, Penningmeester; J. de Mots, W. S. du Pree, H. A. Butselaar, A. A. Meyer, T. Hartlooper, A. M. Battenburg. Verbond van Vakorganisaties van Hoofdarbeiders in Nederland. Correspondentschap Amersfoort. Het correspondentschap is samengesteld als volgt: F. P. J. M. de Meulder, Van Lenneplaan 13, Voorzitter; J. J. Heppener, Pa- rallelweg 22, Secretaris; A. Eelsingh, Vermeerstraat 17, Penningmeester. Centrale Nederlandsche Ambtenaarsbond. J. Muilwijk, Voorzitter; D. Mulder, Zonnebloemstraat 48, Secretaris; W. N. de Groot, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Bakkers en Suikerbewerkers. J. Timmerman, Voorzitter; G. Govaert, Soesterweg 171, Secretaris; P. van Minnen, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bouwarbeidersbond. J. de Mots, Voorzitter; H. v. d. Hoef, Woestijgerweg 66, Secretaris; H. J. H. Brussen, Penningmeester. Nederlandsche Vereeniging van Fabrieksarbeiders. M. Glavimans, Voorzitter; J. de Bruin, Monnikenpad 15, Secretaris, vacature, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Bond van Handels- en Kantoorbedienden. T. Hartlooper, Voorzitter; H. v. d. Pol, Leliestraat 52, Secretaris; J. Hulst, Penningmeester. Nederlandsche Bond van Mannelijke en Vrouwelijke Arbeiders in de Kleedingindustrie en aanverwante vakken. A. Maas, Voorzitter; J. de Valk, P. Potterstraat 76, Secretaris, C. Dielissen, Penningmeester. Algemeene Nederlandsche Metaalbewerkersbond. C. H. Cornelissen, Voorzitter; K. A. Rijnders, Secretaris-Penningmeester, Weltevreden 17. Algemeene Nederlandsche Bond van Meubelmakers, Behangers en aanverwante vakken. C. Schild, Voorzitter; R. Waijenberg, v. Woustraat 12, Secretaris; B. Seegers, Penningmeester. Bond van Nederlandsche Onderwijzers. T. Boer, Voorzitter; Vacature 2e Voorzitter; A. van Wijngaarden, Javastraat 2, Secretaris; W. v. d. Maat, Penningmeester. Nederlandsche Bond van Werklieden in Overheidsdienst. J. Eppenga, Voorzitter; L. Koops, Crocusstraat 18, Secretaris; M. Lak, Pen ningmeester. 64

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 76