Christelijk Bureau voor Arbeidsrecht. J. C. de Bruin, Voorzitter; H. Burger, Van Mechelenstraat 16, Secretaris; IJ. Pars, Utrechtscheweg 247, Penningmeester; Mr. L. Stadig, Rechtskundig Adviseur. Het bureau verleent rechtskundig advies en bijstand aan arbeiders der aan- gesloten vereenigingen. Telefoon 855. Nederlandsch Werklieden Verbond „Patrimonium". Afdeeling Amersfoort. Opgericht 4 Januari 1888. P. Ros, Voorzitter; G. van Plateringen, Hellestraat 89, Secretaris; J. van Gent, Penningmeester; W. v. d. Water, 2e Voorzitter; J. Priem, 2e Secretaris; A. Pot, 2e Penningmeester; D. Meester, P. Graaff, A. Hollander, Bestuursleden. Christelijk Nationale Werkmansbond. Dj. A. G. v. d. Heide, Voorzitter; L. Th. van Zwol, Arnhemscheweg 30a. Secretaris; G. Adam, Leusderweg 94, Penningmeester. Prot. Christ. Bond van Spoor- en Trampersoneel. A. v. d. Burg, Voorzitter; W. H. van Dijk, Stellingwerfstraat 30, Secretaris; G. Nieuburg, Bonifaciusstraat 18, Penningmeester. Nederlandsche Christelijke Bouwvakarbeidersbond. C. de Bruin, Voorzitter; J. C. Voortman, Secretaris, Havik 27; J. v. Gent, Penningmeester. Christelijke Bond van Fabrieks-, Transport- en Havenarbeiders. W. H. Knoop, Voorzitter; G. Blombergen, Teut 82, Secretaris; G. van den Berg, Pothstraat 20, Penningmeester. Christelijke Bond van Meubelmakers en Stoffeerders. H. Priem, Voorzitter, Woestijgerweg 103; H. Wassink, Secretaris, Hessen- straat 12; P. H. Schutter, Penningmeester, Gerard Doustraat 8. Christelijke Bond van Sigaren- en Tabakbewerkers. Vacature Voorzitter; J. de Valk, Bisschopsweg 126, Secretaris; M. v. Heerd, Heiligenbergerweg 29, Penningmeester. Nederl. Christelijke Grafische Bond. H. M. Schrijver, Voorzitter, Alb. Cuypstraat 12; A. A. Waanders, Lelie- straat 47, Secretaris; F. C. Schoenman, Penningmeester, Nimmerdor Arnhem scheweg 2542. Christelijke Bakkersgezellenbond. Vacature Voorzitter; P. Mochel, J. Steenstraat 7, Secretaris; J. Bakkenes, Gasthuislaan 31, Penningmeester. Ned. Vereeniging van Christel. Kantoor- en Handelsbedienden. M. J. Straub, Voorz.; de Gans, Bleekerstraat 3, Seer.; W. Hoogenhout, Penningmeester, Woestijgerweg 32. Nationale Christen Onderofficieren Vereeniging. Afdeeling Amersfoort. J. Kozenhof, adpudant-onderoff., Pieter Pijperstraat, Voorzitter; P. Bijleveld, serg. 18 R. I., Infanterie kazerne, Secretaris. Het secretariaat van het H.B. is te Utrecht, Reggestraat 37, secretaris B. de Jager. 66

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 78