R.K. VAKVEREENIGINGEN. Algem. Ncderl. Christel. Ambtenaarsbond. Afd. Amersfoort. IJ. Pars, Voorzitter; J. G. van der Linden, Secretaris, Paulus Potterstraat 45; R. de Ronden, Penningmeester, Utrechtscheweg 235. Christelijke Bond van Textielarbeiders. W. Wouterse, Voorzitter; J. Boon, Aldegondestraat 20, Secretaris; J, de Goede, Penningmeester. Nederl. Bond van Chr.-Prot. Post-, Telegraaf- en Telefoon-Personeel „Door Plicht tot Recht". Afdeeling Amersfoort en O. P. van de Bovenkamp, Voorzitter; R. van Veenendaal, Secretaris; Arnhem- scheweg 210; B. Ternaat, Penningmeester. Chr. Bond van Personeel in Publieken Dienst. K. van Soeren, Voorzitter; G. v. Plateringen, Hellestraat 89, Secretaris; C. v. d. Craats, Penningmeester; J. van Rooije, 2e Voorzitter; H. v. d. Kamp, 2e Secretaris. (AFDEELINGEN TE AMERSFOORT). Amersfoortsche R.K. Werkliedenvereeniging „St. Jozef". S. Kraan, Voorzitter; J. A. Jagers, Oude Soesterweg 47, Secretaris; P. de Wilde, Penningmeester; Kapelaan Beltman, Geestelijk Adviseur. Nederlandsche Bond van R.K. Werkmeesters, Bazen en ander Toezicht- houdend Personeel. J. Koekoek, Voorzitter; H. A. v. d. Brug, Secretaris-Penningmeester, Schim- melpenninckkade 23. Nederlandsche R.K. Metaalbewerkersbond „St. Eloy". F. Buis, Voorzitter; N. W. Koster, Secretaris, L. Nicasiusdwarsstraat 21; W. C. Pijpers, Penningmeester. Nederlandsche R.K. Textielarbeidersbond „St. Lambertus". W. v. Koelen, Voorzitter; G. Laseur, Coninckstraat 76, Secretaris; K. Wijn- gaarden, Penningmeester. Nederlandsche R.K. Grafische Bond „St. Carolus Borromaeus", J. M. van Gasteren, Voorzitter; E. W. de Wit, Secretaris, Kampstraat 20; C. Vial, Penningmeester, Kruiskamp 63. Nederl. R.K. Naaisters- en Kleermakersbond „St. Gerardus Majella". G. J. de Groot, Voorzitter; G. Laseur, St. Bonifaciusstraat 25, Secretaris; F. Kindervater, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Houtbewerkers en aanverwante vakgenooten. J. Tuithof, Voorzitter; J. v. d. Heuvel, Rembrandstraat 1, Secretaris; A. Asperslag, Penningmeester. Nederl. R.K. Bond van Overheidspersoneel „St. Paulus". D. Huurdeman, Voorzitter; R. Vlasakkers, Woestijgerweg 178, Secretaris; C. van Kalleveen, 2de Secretaris: H. Bekker, le Penningmeester; H. Walet, 2e Penningmeester. 67

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 79