i 1 11 it W 1 11 Jll it" II I ||]l Bond van Ambtenaren in dienst bij de Nederl. Spoorwegen. Nationale Bond van Handels- en Kantoorbedienden „Mercurius" Nederlandsche Bond van Technici. Algem. Bond van Politiepersoneel in Nederland. Nederl. R.K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkel- bedienden „St. Franciscus van Assisie". Koninkl. Nederlandsche Bond van Oud-Onderofficieren. Ons Belang. N.V. Amersfoortsche Glasverzekering Maatschappij. 'wjilj!! I'l I wf ikdil K - HI Afdeeling Amersfoort. R. H. van Parreeren, Brederodelaan 18, Voorzitter; J. J. Heppener, Parallel- weg 22, Secretaris; H. van Wessem, Van Asch van Wijckstraat 4, Penningm. F. P. M. de Meulder, Van Lenneplaan 13, Voorzitter; A. Das, Albert Cuypstraat 33, Secretaris; J. M. van Ouwerkerk, Utrechtscheweg 1, Penning- meester. Afdeeling Amersfoort. Vacature Voorzitter; A. Eelsingh, Vermeerstraat 17, le Secretaris; M. Bett- man, 2e Secretaris; J. Wagener, Penningmeester. Afdeeling Amersfoort. J. v. d. Bunt, Voorzitter; J. Dijkhorst, 2e Voorzitter; H. Jonker, Aldegonde- straat 51, Secretaris; G. Lagerwij, 2e Secretaris; A. Spierings, Penning meester; Sterkenburg, 2e Penningmeester; D. W. Eppink, Commissaris. J. B. Lubberts, Voorzitter Plaatsingbureau; H. Neven, Puntenburgerlaan 4, Secretaris; Mej. E. M. van Hamersveld, Penningmeesteres; Geestel. Adviseur: Pastoor P. J. M. Sandkuyl. Afdeeling Amersfoort. D. v. Buuren, Tuinstraat 2, Voorzitter; D. Soetekouw, Kapelweg 24, Secre taris; J. Vossegat, Penningmeester, Soesterweg 2313; D. Soetekouw, Corres pondent Stoffelijke belangen. Ledenvergaderingen den 2den Dinsdag van iedere maand te 20.30 uur in Hotel ..Nationaal", Kortegracht, tegenover het Postkantoor. Vereeniging van Onderofficieren der Landmacht enz. Afdeeling Amersfoort. G. J, Burmeister, Opperwachtmeester Artillerie, Voorzitter; C. Gijse, Sergeant 16e R. I„ Arnhemscheweg 148, Secretaris; A. C. van Nes, Sergeant-majoor- administrateur 16e R. I., Penningmeester. Het H. B. der Vereeniging is mede gevestigd te Amersfoort (Utrechtsche weg 13). De Vereeniging bezit eigen instellingen o.a. drukkerij Patria, Boekhandel „Patria", Levensverzekering Maatschappij O. B., Brandverzeke- ring, Spaarkas Onze Voorzorg, Sanatoriumstichting, Ziekenfonds „Ons Be lang". Commissarissen: Joh. H. van der Meiden, President; W. G. van Dam, Secretaris; S. W. Melchior, P. H. van Haselen Jr. Directeur: W. van Hase- len P.Hzn. 69 ujtiHN i \tli 'it' |1M

Adresboeken Amersfoort | 1928 | | pagina 81