Afd. Algemeene Zaken en Onderwijs Kamer 8 Afd. Archief, Registratuur en Expeditie Kamer 5 Afd. Financien (Kamer 12). Afd. Burgerlijke Stand, Bevolking en Woningbeurs (Kamer 3). Afd. Militaire Zaken en Verkiezingen. Afd. Verificatie. Tot deze afdeeling behoort: Kabinetszaken, Notulen Raad en Burgemeester en Wethouders, Jaarverslag, Uitvoering van Wetten, voor zoover deze niet aan andere afdeelingen zijn opgedragen, en voorts Hooger-, Mddelbaar-, Nijverheids-, Lager- en Voorbereidend Onderwijs en Schoolgeld-regeling. Ambtenaren. J. G. van Dreumel, commies, chef der afd.; A. Over, commies; Mr. W. van den Bijtel, commies; J. Bloemink, commies; Mej. Mr. L. G. A. Bolleman, adj.-commies, en Mej. Mr. A. C. Stas, adj.-commies. Tot deze afdeeling behoort; Registratuur van de ingekomen en uitgaande stukken. Typen van alle uitgaande stukken en verzending. Drukken en collationeeren der stukken, verzamelen van periodieken en tijdschriften. Ver- zorging archief en bibliotheek. Ambtenaren: A. Boogerman, commies, chef der afd.; Mej. L. C. Vos, klerk; Th. J. Lap, klerk; Mej. A. Schimmel en Mej. G. Gouma, typisten; Jhr. P. Elias, registratuur-ambtenaar. Tot deze afdeeling behoort: Het geheele comptabel beheer, inclusief de finan- cieele uitvoering der Onderwijswetgeving, Pensioenwetten met uitzondering der afgifte van attestaties de vita, de dividend- en tantiemebelasting, centraal magazijn van bureau- en schoolbehoeften. Ambtenaren: J. Haars, hoofdcommies, chef der afd.; A. H. Schmitz, commies; G. Keijzer, adp.-commies le klas; J. van Huijzen, adj.-commies 2e klas; G. E. Boshuizen, klerk. Tot deze afdeeling behoort: Bevolking, Burgerlijke Stand, Bevolkingsstatistiek, Woningbeurs, opmaking Kiezerslijst, Attestaties de Vita, Paspoorten, Arbeids- wet, Bewijzen van goed gedrag, Nederlanderschap, gegoedheid en onvermogen, Legalisatie s, Waarborgwet, IJkwet, opmaking lijst en uitreiking kennisgevingen ingevolge de Leerplichtwet, Ongevallenwet, Inlichtingen omtrent personen, Be- graafplaats, Steenhouwerswet, Beroepswet, Nationaliteitsbewijzen, Invaliditeits- en Ouderdomswet, aanvragen van nummer- en rijbewijzen ingevolge de Motor- en Rijwielwet, Woonwagenwet, Vermakelijkheidsbelasting en Forensenbelasting. De gemeentelijke Woningbeurs verstrekt kosteloos mondelinge inlichtingen be- treffende de bij haar ingeschreven woningen, de woningmarkt en de woning- statistiek, met dien verstande, dat geen inlichtingen omtrent de hoedanigheid eener ingeschreven woning worden verstrekt. Ambtenaren: R. Groenveld, commies, chef der afdeeling; P. J. de Groot, commies; H. Th. de Jong, adj.-commies 2e klas; E. J. Kamerbeek, bevolkings- agent; J. M. Reinboud, controleur vermakelijkheden; W. C. van Zwieten, klerk en P. J. Visser, tijd. klerk. Tot deze afdeeling behoort: Dienstplichtwet, Inkwartiering, Vordering van paarden en Automobielen, Kieswet, met uitzondering van het opmaken der Kiezerslijst. Ambtenaren: G. Dekker, commies, chef der afd. en P. H. R. Huijgens, klerk. Tot deze afdeeling behoort: Verificatie van alle financieele aangelegenheden. Ambtenaren: W. Kraaykamp, verificateur; F. Koster, adj.-verificateur. 2

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 14