Afd. Eigendommen. Gemeenteontvanger. Tel. 15 en 406. Ambtenaren van den Burgerlijken Stand. Gemeenteboden. Raadscommissie's. Gebouw Westsingel 45. Tot deze afdeeling behoort: Eigendommen, Verhuringen, Assurantie, Ver- koopingen, Straat- en Rioolbelasting, Grondbedrijf. Ambtenaren: J. A. C. Spoel, commies, chef der afd.; P. van Hemmen, adj.- commies 2e klas; A. F. van Haselen—de Vries, adj.-commies 2e klas en A. W. van Hofslot, klerk. Bureau Westsingel 42. Betalingen kunnen geschieden op Dinsdag, Woensdag, Donderdag, Vrijdag van voorm. 9 tot nam. 1 uur, Zaterdags van voorm. 9 tot 11 uur. Betalingen kunnen ook per giro geschieden op no. 50461. D. J. van de Garde, ontvanger; D. Berends, ambtenaar ten kantore gem.- ontvanger; J. de Groot, deurwaarder; M. J. Snijders, klerk; E. van Yken, ontv. vuur-, haven- en tongeld aan de Eembrug. J. W. Jorissen, C. Ruitenberg, N. Vels Heijn, J. Hofland, R. Groenveld, P. J. de Groot en H. Th. de Jong. H. A. van Zwieten, concierge Raadhuis; E. van Wijland, bode; G. P. Kroes, ass. bode. Commissie van Wetgeving. Mr. J. C. Graaf van Randwijck, Burg., Voorzitter; H. Fremouw, Mr. L. Stadig, S. B. Boas en A. J. Spiekermann, leden; Mr. W. van den Bijtel, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: C. W. C. G. Hehenkamp, C. E. v. Koetsveld. Commissie van bijstand voor de Bedrijven. N. Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter; S. Kraan, J. H. van Lonkhuijsen, B. Noordewier, G. J. Noordman, leden; A. Over, commies ter Secretarie, Secre taris. Plaatsvervangende leden: D. J. Rekke, C. E. van Koetsveld. Commissie van bijstand voor Openbare Werken. C. Ruitenberg, Wethouder, Voorzitter; J. Overeem, Ir. B. A. Verheij, H. v. Galen Last, G. J. Noordman, P. Graaff, leden; J. Bloemink, comm. ter Secre tarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: S. Kraan, J. de Mots. Commissie van bijstand voor het Bouw- en Woningtoezicht, Woningbedrijf en Stadsontwikkeling. C. Ruitenberg, Wethouder, Voorzitter; P. Graaff, G. J. Noordman, Ir. B. A. Verhey, H. v. Galan Last, J. de Mots, leden. Plaatsvervangende leden: S. Kraan en B. Noordewier. Commissie van bijstand voor de Financien. J. J. Thien, Wethouder, Voorzitter: Mr. L. Stadig, S. B. Boas, B. Noorde wier en A. F. van Beurden, leden; K. Kaan Jz„ Secretaris. Plaatsvervan gende leden: N. v. Nieuwenhuijsen en C. W. C. G. Hehenkamp. Commissie van bijstand voor den Reinigings- en Ontsmettingsdienst. N. Vels Heijn, Wethouder, Voorzitter: N. van Nieuwenhuijsen, J. W. Polder. Ant. Hofkamp, C. W. C. G. Hehenkamp, leden; Advis. lid T. van Daal; A. 3

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 15