Commissie van Toezicht voor de Arbeidsbeurs. Armwezen. Gemeentelijke Geneeskundige dienst. Dienst Openbare Werken, Bouw- en Woningtoezicht en Woningbedrijf. Over, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: J. Over- eem en C. E. van Koetsveld. Commissie van bijstand voor den Keuringsdienst van vee en vleesch en het Openbaar Slachthuis. Mr. J. C. Graaf v. Randwijck, Burgemeester, Voorzitter; J. W. Polder, S. Kraan, Ant. Hofkamp, N. van Nieuwenhuijsen, leden; A. Over, comm. ter Secretarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: P. Graaff en H. Fremouw. Commissie van bijstand voor het Onderwijs. J. J. Thien, Wethouder, Voorzitter; Mr. L. Stadig, Ir. B. A. Verheij, H. van Galen Last, B. Noordewier, leden; J. G. van Dreumel, comm. chef ter Secre tarie, Secretaris. Plaatsvervangende leden: A. F. van Beurden en S. B. Boas. Commissie voor de Voorloopige Vaststelling der Gemeenterekening. Mr. L. Stadig, Voorzitter; B. Noordewier en A. J. Spiekermann, leden. Schattings-commissie. Inspecteur Directe Belastingen C. M. Cremer, Voorzitter; T. van Daal, J. van Wessum, H. Noorman en Overeem, leden. Scheidsgerecht. P. Zwart, Voorzitter, A. ter Cock, plaatsvervangend voorzitter, A. Hollander, H. Kroon, Dj. A. G. v. d. Heide, leden. H. Noorman, H. v. Koelen, J. v. d. Werf, plaatsvervangende leden. Mr. W. v. Bijtel, commies ter Secretarie, Secretaris. J. Bloemink, commies ter Secretarie, plaatsvervan gend Secretaris. College van Curatoren. (Zie hoofdstuk Onderwijs.) Commissie van toezicht op het Middelbaar Onderwijs; Commissie van toezicht op de Handelsdag- en Handelsavondschool; Commissie van toezicht op het Lager Onderwijs; Commissie van toezicht Voorbereidend Onderwijs; Com missie tot Wering van Schoolverzuim. (Zie Hoofdstuk Onderwijs). (Zie Arbeidsbeurs). Burgerlijk Armbestuur. Mr. S. van 't Eind, Voorzitter; A. J. Spiekermann, Mevr. C .C. Schreuder— Nijland, H. Noorman, J. Overeem, S. Kraan, J. van Beek, leden; Mej. H. Muller, Secretaresse; A. F. L. van Hengel, armverzorger. Bureau Achter Davidshof 2. Telefoon 406. Directeur Dr. M. van der Hoeve, Gemeente geneesheeren H. H. E. Morren en Dr. H. W. Schreuder. Schoolarts Dr. M. van der Hoeve. School- verpleegster Mevr. Zr. C. G. Wilten-van Essen. Bureau Achter Davidshof 2 (boven). Telefoon 406. Bureau Openbare Werken geopend elken werkdag van 8.30 tot 12 en van I.30 tot 5 uur. Zaterdags tot 1 uur. 4

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 16