Gemeente Bedrijven. Telefoon 65. Centrale Boekhouding voor de Gemeente Bedrijven. (C.B.) Gasfabriek, Waterleiding, Electr. Bedrijf. E. E. van Rhijn, Directeur; M. Gelder, technisch hoofdambtenaar, P. C. Sonius, chef Electriciteits Bedrijf; W. F. Biihrmann, gasmeester, tevens maga- zijnmeester; A. W. Vervloet, hoofdmachinist bij de Waterleiding; J. B. Denis, techn. ambtenaar le klasse (Gasf. en Water); M. G. Cleton, adjunct-gas- meester; J. Nijhuis, Adjunct-gasmeester; H. Slager, Adjunct-Gasmeester d.d. techn. ambtenaar 2e klasse; G. A. te Riele, technisch ambtenaar 2e klasse (Electr. bedrijf); J. J. Heere, techn. klerk; H. J. Appel, portier. Kantoor: Gaslaan 3. Telefoon 64 en 65. Chef-boekhouder: W. Froger; adjunct chef-boekhouder: M. Th. van Wessum. De C. B. is belast met het voeren der boekhouding, het administreeren der financien en het doen der betalingen en ontvangsten der navolgende bedrijven: Gasfabriek, Waterleiding, Electriciteitsbedrijf, Openbare Werken, Bouw- en Woningtoezicht, Woningbedrijf, Reinigingsdienst, Ontsmettingsdienst, Grond- bedrijf, Brandweer, Centrale Boekhouding, Openbaar Slachthuis en Keurings- dienst. De werkzaamheden der C. B. zijn verdeeld over 4 afdeelingen t.w.: Afdeeling I (Boekhouding). Deze afdeeling is belast met de boekhouding en de rekening-courant boek houding. G. F. C. Everaars, boekhouder le klasse; G. den Hartog, boekhouder le kl. A. H. van Rouwendal, boekhouder 2e kl. (in algemeenen dienst). Afdeeling II (Kas). Deze afdeeling draagt zorg voor de ontvangsten en voor de betalingen, welke niet per cheque en per postgiro geschieden. C. Schuttevaer, kassier, chef der afdeeling; C. J. Los, adj. boekhouder; J. Kraan, bode-geldophaler; J. G. v. d. Linden, bode-geldophaler; G. Buiten- huis, bode-geldophaler; H. Meester, bode-geldophaler; P. Th. de Wilde, bode- geldophaler; J. van Effrink, bode-geldophaler. Afdeeling III (Verkoop). Tot deze afdeeling behooren de werkzaamheden, voortvloeiende uit de distri bute van gas, water en stroom; retributes van den Reinigings- en Ont smettingsdienst en van het Openbaar Slachthuis en den Keuringsdienst; verhu- ringen van het Grond- en Woningbedrijf; de ontvangsten per postgiro, enz. L. A. Zevenbergen, boekhouder le klasse, chef der afdeeling; J. H. van Noort, adj. boekhouder; J. W. Floor, klerk; J. W. de Graaf, klerk; W. J. Riksen, klerk; G. M. v. d. Uithoorn, klerke; A. S. Bixerman, klerke; J. M. Beij, klerk; A. G. Bergman, klerk; L. A. H. Wijnhof, klerk; G. A. Thien, tjd. klerk; A. A. C. Maas, tjd. klerk; G. Meijer, tijd. klerk; A. J. van Elst, tijd. jongste bediende; E. Kroon, tijd. jongste bediende. Afdeeling IV (Inkoop). Op deze afdeeling worden behandeld de bestelbonnen en de facturen, de magazijn-, loon- en salarissen-administratie, de verkoopsadministratie van Openbare Werken; de betalingen per cheque en postgiro, enz. Vacature, boekhouder 2e klasse, chef der afdeeling; M. van der Molen, klerk; G. F. G. v. Elst, klerk; N. A. v. Woudenberg, klerk; C. J. Diesveld, klerk; G. H. Klaassen, tijd. klerk; B. E. te Lintelo, dagschrijver; Jonker, dag- schrijver; W. A. Poort, dagschrijver. 6

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 18