Brandweer. Marktwezen. Politie. Havenpolitic. Openbaar Slachthuis en de Keuringsdienst van vee en vleesch. Bureau Comm. Snouckaertlaan 24 Telefoon 218. Kazerne Achter Davidshof 2. W. van Haselen P.Hzn., commandant; J. M. Reinboud, brandmeester; S. H. Massa, brandmeester; W. Droog, brandmeester, H. Holsteijn, adj. brand meester tevens opzichter van het materieel. Bij brand altijd de telefoonbeambte hiervan in kennis stellen, onder mede- deeling of de brand een schoorsteenbrand, een kleine of wel een groote uit- slaande of binnenbrand is. A. de Wilde, inspecteur in algem. dienst tevens belast met het markt wezen; J. L. Goedknegt, vischafslager, B. Boersma, omroeper. Des Maandag 10 uur kaasmarkt op den Hof; des Zaterdags 5 uur de Zater- dagavondmarkt op den Hof; des Vrijdags: op het Lieve Vrouwe Kerkhof eierenmarkt, pluimvee-, varkens- en veemarkt; op den Hof markt van manu facturer galanterieen, ijzerwaren enz., enz.; ook is daar de Botermarkt; op het Havik de bloemen-, planten-, zaad- en boomenmarkt; op de Groenmarkt en Appelmarkt fruit, groenten, aardappelen enz., enz. Jaarmarkten (kermis) worden niet meer gehouden. Paardenmarkt op den 3en Maandag voor Paschen (halfvastenmarkt), op Donderdag na Paschen (Paaschmarkt), op 20 Augustus, doch als die op Zon- dag valt, alsdan een dag daarna (St. Bartholomeusmarkt), op 17 October, doch als die op Zondag valt, alsdan een dag te voren (St. Gallenmarkt); deze markten worden op de Beestenmarkt gehouden. Hoofdbureau Utrechtschestraat 53. Tel. 6. Politieposthuizen: bij de Kamppoort Hoogeweg 2, Tel. 532; Soesterweg 185, Tel. 121 en Utrechtscheweg 172, Tel. 296. G. Goorhuis, commissaris; M. A. E. Seeuwen, hoofdinspecteur; D. P. van Rooyen en A. Losekoot, inspecteurs; Jhr. A. M. C. Mollerus, adjunct-inspec- teur; G. van der Horst, brig.-majoor. A. J. Valewink, havenmeester tevens scheepsmeter volgens den IJk, Haven- kantoor, Schimmelpenninckstraat 60, E. van IJken, brugwachter aan de Eem- brug bij Baarn. Tel. 615. Nijverheidsstraat 29, Telefoon 1041. W. H. v. Haselen, Directeur; E. A. Galesloot, Keuringsveearts; W. van Wijhe, N. van Klaveren, G. W. Koelman, Keurmeesters-opzichters; G. v. d. Velden, Klerk; S. J. Booms, Hoofdmachinist. Bureau geopend van 7.30--12 uur v.m. en 1.30-4.30 uur n.m. s Zaterdags van 7.3012 uur. Tijdens de uren dat het Bureau gesloten is, zich aan te melden bij den dienst- doenden keurmeester-opzichter. (Eventueel dienstwoning.) 7

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 19