Begraafplaatsen. Rijksbelastingen. Administrate der Directe Belastingen, Invoerrechten en accijnzen. Rijksinkomstenbelasting. Registratie en Domeinen. Hypotheken, Kadaster en Scheepsbewijzen. Algemeene Begraafplaatsen aan den Soesterweg en in het Plantsoen West, bewaarder T. van den Ham. R.K. begraafplaats aan den Utrechtscheweg, opzichter G. A. van Drie. Ned. Isr. begraafplaats aan den Soesterweg (sleutel te vragen aan perceel Soesterweg 126). Inspectie: Gebouw Plantsoen No. 8. Concierge: J. M. Maters. C. M. Cremer, inspecteur, (Kamer 8); J. Tichelman, toegevoegd inspecteur; H. Schuurman, toegevoegd inspecteur. F. Gouma, chef de bureau; L. C. Huls, adjunct-commies; A. Abbing, adj.-com mies; Mej. J. van Sull, J. W. Hopman, H. van Schalm, H. Fransen, A. G. van Kranenburg, Rijksklerken; W. F. Navis, part, klerk. Kantoor geopend van 8.3012.30 en 1.30—5.30. Ontvangkantoor: Gebouw Zuidsingel No. 45. Concierge: E. van Ooijen. G. W. Worst, ontvanger; J. van Gelder, chef de bureau; S. Hageman, kas- sier; M. J. P. Eijke en H. L. Lemaire, adjunct-commiezen; W. L. H. Nagel, J. Jonkman, J. P. M. Jansen en M. Bakker, Rijksklerken; W. H. J. K. B. G. Tangerink, J. van der Meer en J. Reinders, klerken. Kantoor geopend: voor betaling van Directe belastingen des Dinsdags, Woens- dags, Donderdags en Vrijdags van des voorm. 8.30 tot des namiddags 12.30. Voor de overige belastingen van des voorm. 8.30 tot des namiddags 12.30 en van 2—4 uur. Zaterdags van 8.30 tot 12.30. Wacht der ambtenaren: Gebouw Zuidsingel 45 Boven. A. Stuurman, kommies-verificateur, dienstgeleider; T. T. T. Calon, assistent, J. Schuitemaker, assistent, deurwaarder; F. v. Haneghem, assistent; J. van Veen, H. Sikkema, D. Mulder, J. Th. P. de Korte, E. Wentink, K. Uit de Bos, W. N. de Groot, A. Bakker, kommiezen le klasse. Schattingscommissie. C. M. Cremer, inspecteur der directe belastingen, voorzitter en lid; H. Noor- man, T. van Daal, J. van Wessum en J. Overeem, leden. Plantsoen Zuid 8. D. Veenman, inspecteur; P. A. van der Scheer, ontvanger. Kantoor geopend dagelijks van 8.3012 en van 1.30—5, des Zaterdags van 8.30—12.30. Utrechtscheweg 90; open van 95. Zaterdag 91. W. Nanninga, bewaarder der Hypotheken en van het Kadaster. D. L. Bolleman, boekhouder; F. van Varik, beeedigd commies; F. A. Kater. K. P. Westhoeve, J. Kuiper, A. M. van Gastel, landmeters van het kadaster. 8

Adresboeken Amersfoort | 1929 | | pagina 20